У Косовому в рамках підготовки до виконання нових завдань у складі сил КФОР військовослужбовці національного миротворчого контингенту здійснили 100-кілометровий марш на автомобільній та броньованій техніці у важкопрохідних умовах гірської місцевості

Posted: 07.02.2010 by rmclviv in Некатегоризовано
Позначки:,

У Косовому в рамках заходів бойової підготовки водії українського національного миротворчого контингенту у складі багатонаціональної бойової тактичної групи “East” сил КФОР здійснили 100-кілометровий марш на автомобільній та броньованій техніці у важкопрохідних умовах гірської місцевості.
Менш ніж за 5 годин колона у складі 8 одиниць бойової техніки з 38 миротворцями подолала вказаний маршрут вздовж кордону з Республікою Македонією.
Перед початком руху командир національної складової “УкрПолбату” підполковник Михайло Забродський провів з водіями цільовий інструктаж та віддав бойовий наказ на здійснення маршу. Особисто він і очолив колону, до складу якої увійшли командно-штабна машина К1Ш1, броньовані розвідувально-дозорні машини БРДМ-2 двох спеціальних рот, колісний евакуаційний тягач КЕТ-Л на базі автомобіля “УРАЛ-4320” та автомобіль супроводження підрозділу військової поліції контингенту “УАЗ-3151”.Під час руху колони головна увага зосереджувалася на дотриманні водіями Правил дорожнього руху і заходів безпеки при керуванні технікою у складних гірських умовах, недопущенні перевищення швидкості та скорочення дистанції між автомобілями.
Слід зазначити, що на етапі планування та підготовки з усіма учасниками маршу було проведено тактико-спеціальні заняття, обраховано середню швидкість руху колони в залежності від рельєфу місцевості, крутих поворотів, спусків та підйомів, а також визначено місце для привалу. Особливу увагу зосередили на ретельній підготовці особового складу та техніки до виконання завдань у гірських умовах взимку з урахуванням вимог Інструкцій з експлуатації автомобільної та бронетанкової техніки.
В результаті, завдяки якісній підготовці та особистим навичкам усі водії-миротворці подолали 100-кілометровий маршрут без суттєвих зауважень, чітко дотримуючись встановлених вимог та правил.
Як зазначив командир української складової спільного миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної бойової тактичної групи “East” сил КФОР підполковник Михайло Забродський, усі його підлеглі показали непогані практичні навички водіння бойової техніки в складних гірських умовах взимку та довели спроможність гідно виконувати поставлені перед ними завдання.
– Досвід водіння автомобільної та броньованої техніки в колоні в складних умовах можна здобути лише в ході практичних занять. Під час цього маршу водії не лише вдосконалили, але й значно підвищили свою професійну майстерність та техніку водіння, – наголосив підполковник Михайло Забродський, який на головній машині колони пройшов весь маршрут, оцінюючи дії підлеглих.
За підсумками здійсненого маршу командир українського національного миротворчого контингенту підполковник Михайло Забродський подякував усім учасникам маршу. Особливо він відзначив професійну майстерність екіпажів 2-ї спеціальної роти, де командиром старший лейтенант Андрій Завгородній.

Коментарі закрито