Представниці Комітету солдатських матерів побували у військових частинах Київської та Чернігівської області

Posted: 06.02.2011 by rmclviv in Ознака часу, краще один раз побачити
Позначки:, , ,

4 лютого, представниці Комітету солдатських матерів відвідали військові частини та установи Васильківського гарнізону, що на Київщині. Солдатські матері на чолі з головою комітету Надією Савицькою, почувши у ЗМІ повідомлення про нібито перебої у забезпеченні харчування військовослужбовців частин, зо розташовані на території Київської області, раптово та без попередження завітали до бригади тактичної авіації Повітряного командування “Центр” та Об’єднаного навчального центру Повітряних Сил ЗС України.
У супроводі командира бригади тактичної авіації полковника Нагіма Мусаєва представниці Комітету солдатських матерів та провідних вітчизняних телевізійних каналів побували у їдальнях авіаз’єднання та Об’єднаного навчального центру, де на власні очі переконалися, що ніяких перебоїв з харчуванням військовослужбовців немає.
Солдатські матері поспілкувалися не тільки з командуванням частини та представниками державного підприємства “Білоцерківський військторг”, який здійснює організацію харчування військовослужбовців у Васильківському гарнізоні, а й з військовослужбовцями строкової служби і разом з ними скуштувати обід, який їм припав до смаку.
– Ми задоволені тим, що побачили. Такого плану раптові візити дають змогу перевірити: як насправді харчуються наші діти. Ми бажаємо, щоби у всіх військових частинах було таке належне забезпечення та харчування військовослужбовців як в цій авіаційній бригаді, – підкреслила голова Комітету солдатських матерів Надія Савицька.
Сьогодні ж ще одна велика група представників провідних українських телевізійних каналів ознайомилася з організацією харчування військовослужбовців однієї з найбільших військових частин Збройних Сил України – 169-го Навчального центру Сухопутних військ, що дислокується у смт. Десна на Чернігівщині.
– Ніяких перебоїв з постачанням продуктів харчування у нашому Центрі немає і не було. Усі солдати отримують три рази на день якісне і повноцінне харчування. Я був неприємно здивований, коли почув у ЗМІ інформацію про нібито перебої з харчуванням військовослужбовців. Повірте, жоден командир не допустить ситуації, коли солдат залишився б без хліба або на столі у солдата була б не повна порція чи не якісна їжа, – підкреслив командир 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Ігор Плахута.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s