Підготовка їжі, чистка картоплі, миття посуду – залишиться за комерційними структурами

Posted: 06.02.2011 by rmclviv in Ознака часу, реалії та перспективи
Позначки:, , , ,

“Не може військова частина бути прив’язана до “котла”. Котел з кашею повинен завжди йти за військовою частиною”. На цьому наголосив Міністр оборони України Михайло Єжель під час зустрічі з журналістами, яка відбулася  4 лютого, у Києві.Оцінюючи систему аутсорсингу в організації харчування військовослужбовців, керівник вітчизняного оборонного відомства звернув увагу на постійно виникаючі скандали.
– Постійно виникали претензії щодо якості харчування. Не може військова частина залежати в цьому питанні від комерційних структур, – наголосив Михайло Єжель.
За словами Міністра оборони України, до нової системи харчування військовослужбовців виявилися причетними дуже багато сторонніх осіб.
– Біля харчового “котла” стоїть, образно кажучи, черга людей з “ложками”, які мають свою долю від цього. Але ми, військові, чітко розуміємо, що така державна структура як Збройні Сили не може залежати від комерційних структур. Не може військова частина бути прив’язана до “котла”. Котел з кашею повинен завжди йти за військовою частиною, – підкреслив Міністр оборони України.
Армія, додав він – не той організм, який постійно знаходиться в пункті постійної дислокації.
– Кожна військова частина може завтра вийти в поле, а післязавтра бути перекинутою для проведення навчань за тисячу кілометрів. Чи підуть комерційні структури за військами? Я вважаю, що ні, – відзначив Михайло Єжель.
Саме тому за словами Михайла Єжеля, сьогодні керівництво військового відомства працює над схемою, яка б включала в себе декілька аспектів.
– По-перше, кожна військова частина повинна мати відповідні структури, які забезпечують її харчування. Це повари, інструктори, офіцери продовольчої служби. По-друге, кожна військова частина повинна мати недоторкані запаси продовольства. А от постачання продовольства на конкурсних умовах може здійснювати та чи інша комерційна структура відповідно до проведених тендерів відкритих торгів, – зазначив керівник вітчизняного оборонного відомства.
Інше питання, за словами Михайла Єжеля, робота у їдальнях. Для їх виконання можна наймати обслуговуючий персонал.
– Але їжу повинні готувати військовослужбовці. Якщо військова частина вирушила у визначений район, то вона повинна бути на самозабезпеченні. А в повсякденних умовах цю роботу можуть виконувати працівники Збройних Сил, які будуть найняті за відповідним штатом. Така передбачається структура, – повідомив він.
Говорячи про плани переходу Збройних Сил на нову систему харчування, Міністр оборони України висловив думку, що цей перехід відбудеться вже цього року.
– Ми вже зараз поставили завдання – знайти особовий склад, який має фахову підготовку кухарів, та розпочати підготовку кухарів у своїх навчальних підрозділах, – зазначив Михайло Єжель.
На переконання глави вітчизняного оборонного відомства, у кожній військовій частині повинно бути 3-4 фахівця, які забезпечуватимуть її автономію щодо харчування військовослужбовців.
– Завдання солдата – прийти в їдальню, смачно поїсти, здати посуд і піти. Підготовка їжі, чистка картоплі, миття посуду – все це залишиться за комерційними структурами у якості послуги. Але їжу готуватимуть самі військовослужбовці, – підкреслив Міністр оборони України.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s