“Ліка-хірург” запрацював у Львові

Posted: 20.07.2011 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:, , ,

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону Міністерства оборони України презентували журналістам лазерний апарат, що зводить до мінімуму травматизацію при оперативному лікування варикозної хвороби. У заході взяли участь начальник ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда та начальник клініки хірургії серця та магістральних судин центру, заслужений лікар України Михайло Сироїд.
– Цей апарат для лікування судинних захворювань з використанням лазерного опромінення у наш медичний заклад надійшов недавно, – розповів під час брифінгу Михайло Сироїд. – Створений українськими вченими і виготовлений у Черкасах апарат «Ліка-хірург» пройшов необхідні випробування і за відгуками провідних спеціалістів держави відповідає усім вимогам для проведення ендоваскулярного (в просвіт вени вводиться катетер, через який проводиться опромінення стінки вени з метою закриття її просвіту) лазерного лікування. Використання такої методики оперативного лікування дає можливість значно зменшити крововтрату, травматизацію оточуючих тканин, час оперативного втручання, що, у свою чергу, сприяє зменшенню частоти післяопераційних ускладнень, – зазначив він.
За словами начальника клініки хірургії серця та магістральних судин заслуженого лікаря України Михайла Сироїда, універсальної методики у лікуванні судин не має. Проте використання новітньої лазерної апаратури робить процес відновлення здоров’я пацієнта більш ефективним . Значно скорочується тривалість оперативного втручання, анестезії, тривалість післяопераційного перебування хворих на хірургічному ліжку, зменшує частоту та важкість післяопераційних ускладнень. Важливим фактором є також можливість уникнути термічних уражень шкіри при збереженні доброго терапевтичного ефекту.
Позитивно для військових медиків є те, що використовувати сертифіковану вітчизняну установку «Ліка-хірург» можна як у стаціонарних, так і в амбулаторних умовах.
Як повідомив журналістам начальник ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда з новим лазерним обладнанням вже вдалось провести дві успішні операції. Зокрема , військові судинні хірурги відновили здоров’я військовослужбовцю строкової служби з варикозним розширенням вен та сімнадцятирічній дівчині з м.Ужгорода із хворобою Кліппель-Треноне (вроджена вада розвитку судин). В обох випадках досягнуто позитивних результатів.

Віталій ІВАНОВ.

Довідка.
Клініка призначена для надання спеціалізованої хірургічної медичної допомоги пацієнтам із патологією серцево-судинної системи.
До складу клініки входять відділення судинної хірургії, серцево-судинної та рентген-ендоваскулярної хірургії. У клініці працюють досвідчені спеціалісти (4 лікарі вищої та 4 першої категорії). Використовуються новітні технології, що дають можливість щорічно обстежити та пролікувати близько 1200 пацієнтів, виконати більше 1000 хірургічних втручань.
 Клініка є одним з провідних центрів України в лікуванні хворих із патологією сонних артерій, трофічних виразок венозного генезу, а також ендопротезування аневризм черевного відділу аорти.
 У відділенні судинної хірургії надається спеціалізована хірургічна допомога пацієнтам із пошкодженнями судин, патологією сонних і хребетних артерій, черевного відділу аорти, артерій кінцівок, гострими тромбозами і тромбоемболіями магістральних судин, захворюваннями вен (флебектомії з міні-доступів, склеротерапія) та лімфатичних судин, вродженими захворюваннями і новоутворами судинної системи.
 У відділенні серцево-судинної хірургії проводяться оперативні втручання пацієнтам із вродженими та набутими вадами серця, перикардитами, хронічними формами ішемічної хвороби серця (аортно-коронарні шунтування).
 У відділенні рентген-ендоваскулярної хірургії проводяться інвазивні ренгенконтрасні методи обстеження (коронаро-вентрикулографії, ангіографії) та лікування захворювань серцево-судинної системи – стентуван¬ня коронарних і магістральних артерій, емболізація судин при пухлинах (фіброміоми матки та ін.), ендопротезування аневризм аорти.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s