На Рівненщині закінчився творчий конкурс засобів масової інформації до Дня захисника Вітчизни, організований 13 армійським корпусом Сухопутних військ Збройних Сил України,  Регіональним медіа-центром Міністерства оборони України та обласною організацією Національної спілки журналістів України.

Конкурс тривав майже два місяці і у ньому взяли участь більше 30 друкованих, інтернет видань та телерадіостудій.  Загалом на розгляд журі було подано близько трьох сотень журналістських публікацій і телесюжетів у трьох номінаціях – замальовка, інтерв’ю та репортаж.

–  Визначити переможців було вкрай важко, адже опрацювати та оцінити таку кількість робіт нелегка справа, – зазначив голова обласної організацієї Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк. – Перо – не автомат, але стріляє влучно. Таких найкращих снайперів слова і шукали.

До складу журі увійшли як військовослужбовці, так і представники мас-медіа. Визначити найкращих авторів було складно, адже кожен матеріал був цікавий та написаний з душею. Тому головними аргументами в оцінці стали відповідність темі, актуальність та майстерність пера.

Відзначення учасників творчого конкурсу відбулося на Рівненському загальновійськовому полігоні під керівництвом заступника командира 13 армійського корпусу з виховної та соціально-психологічної роботи полковника Володимира Яцентюка. Вісімнадцять редакторів, журналістів та представників засобів масової інформації Рівненщини взяли участь у церемонії нагородження. Грамоти і дипломи вони отримували  з рук Дмитра Тарасюка та полковника Володимира Яцентюка.

За донесення до громадськості інформації про життя і побут військовослужбовців,  діяльність командування військових частин та підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України кращими колективами стали редакції газет «Сарненські новини» з міста Сарни та «Життя і Слово» з міста Острог.

Серед окремих авторів у номінації інтерв’ю були відзначені журналіст Рівненської обласної державної телерадіокомпанії Юрій Шарманський та член спілки журналістів України Віктор Шубец.

За замальовки  відзнаки отримали Володимир Дрозюк з газети «Нове життя» з міста Здолбунів та Олена Кузменко з газети “МНС-інфо”, що у Рівному.

Також, були нагороджені журналіст Рівненської обласної державної телерадіокомпанії Руслан Савуляк, журналіст телеканалу «Рівне-1» Ольга Міхньов та журналіст телеканалу «Сфера-ТВ» Людмила Савонькіна за репортажі.

Під кінець заходу майстри пера та влучного слова взялися й за бойову зброю. На кілька годин вони стали у стрій та відчули себе військовими. Після інструктажу з заходів безпеки, вони отримали боєприпаси та знищували умовного противника – цілі, що з’являлися на відстані від 100 до 300 метрів.

Підсумком виконання вправ стало нагородження кращих стрільців  з пістолета Макарова, автомата і ручного кулемета Калашникова та гвинтівки Драгунова. Цікаво, що генеральний директор Рівненської обласної державної телерадіокомпанії Андрій Велесик трьома пострілами з пістолета Макарова встановив своєрідний журналістський рекорд, «вибивши» 27 очок з 30 можливих. Також кращим у стрільбі зі серед присутніх журналістів з автомата Калашникова та снайперської гвинтівки Драгунова стали журналісти Ольга Міхньов та Юрій Дюг, які вразили усі цілі.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s