На базі Рівненського обласного військового комісаріату відбулися інструктивно-методичні збори щодо проведення весняного призову на строкову військову службу. У заході взяв участь керівний склад дев’яти обласних військових комісаріатів, що дислокуються у зоні відповідальності Західного оперативного командування.

 Головував на заході – начальник штабу – перший заступник командувача Західного оперативного командування генерал-майор Віктор Ганущак. Від органів місцевої влади на зборах були присутні перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, керуючий справами міського виконавчого комітету Святослав Власюк, представники обласної державної адміністрації та Рівненської міської ради.

– Рівненщина якісно провела минулорічний призов, обласний військовий комісаріат уже тривалий час один із кращих в оперативному командуванні, тому збори було вирішено проводити саме у Рівному, – зазначив генерал-майор Віктор Ганущак. – Тут досить хороша навчально-матеріальна база, налагоджена співпраця із органами місцевої влади, тобто є що показати учасникам та поділитися досвідом.

Учасники провели детальний аналіз недоліків, які були допущенні під час минулорічного призову та визначили завдання на цей рік.

Заняття згідно тематики проводилися у Рівненському обласному військовому комісаріаті, на збірному пункті ОВК та у Здолбунівському районному військовому комісаріаті.

– Ми розповіли учасникам, як проводиться призов у нас, але одночасно мали змогу виступити військові комісари з інших областей із своїм досвідом, – підкреслив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Такий двохсторонній діалог, як правило, дозволяє визначити найоптимальніші для нас шляхи у майбутніх призовних кампаніях. Під призовної кампанії “Весна – 2012” із Рівненщини ми призвемо до лав Збройних Сил та інших військових формувань 560 юнаків. Це значно менша кількість, ніж минулого року, а тому ми зможемо вибрати найкращих, найздоровіших та освічених майбутніх солдат.

Під час зборів було визначено єдину методику щодо обладнання збірних пунктів обласних військових комісаріатів, порядку проведення формування військових команд та організованого відправлення призваних до військових частин.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s