Артисти заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України вперше відвідали Львівський гарнізон

Posted: 23.04.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , , , ,

В межах культурно-просвітницьких заходів та з метою популяризації військової служби Львівський гарнізон вперше відвідали артисти заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України – заслужена артистка естрадного мистецтва Христина Охітва та дипломант численних всеукраїнських і міжнародних конкурсів й фестивалів Іван Чурилов.
Цей візит відбувся в рамках запровадження нових традицій соціально-психологічної підтримки під час бойового вишколу військовослужбовців Збройних Сил України. Зокрема, з початку року військові мистецькі колективи стали більше відвідувати військові гарнізони, а будинки офіцерів – розширювати географію свого впливу.
До речі, в 58-му будинку офіцерів, вже не один рік існує комплексний підхід до створення концертних програм. Його спеціалісти постійно планують їх так аби зібрати якомога більше артистів з різноманітних мистецьких закладів.
Візит київських артистів співпав із проводами на Вінниччину учасників спільного двостороннього командно-штабного навчання «Чумацький шлях». Аби використати таку чудову нагоду з якомога більшою користю директор будинку офіцерів Віталій Провозін запропонував гостям доповнити їхню концертну програму виступами творчих колективів будинку офіцерів і, зокрема, знаного в гарнізоні, театру-кабаре «Леополіс».
Півтора години для учасників командно-штабного навчання  та воїнів-зв’язківців промайнули наче мить, адже професійні таланти артистів неодноразово викликали в них хвилі овацій та захоплену підтримку.
Цього дня в концертному міні-турі в зведеного мистецького десанту була ще одна зупинка – в розташуванні воїнів-десантників. Виступи артистів стали своєрідним творчим подарунком для присутніх за якісну підтримку Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Варто зазначити, що в межах проведення Дня довкілля десантники не лише облаштували територію пункту постійної дислокації, а ще й взяли участь у наведені ладу в найбільших парків міста.
Від симбіозу творчих вмінь артистів Львова та Києва концертна програма видалася гармонійною та повноцінною. Пісні у виконанні  Христини Охітви щиро вразили глядачів, особливо – на слова Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, а «Червону руту» присутні співали разом із солісткою стоячи.
Мабуть вперше на сцені клубу десантної частини виступав артист такого рівня, як  Іван Чурилов. Титулований баяніст-віртуоз продемонстрував глядачам вищий клас майстерності, виконуючи надзвичайно красиві та технічно складні твори інструментальної класики. Безсмертні твори Іоганна Баха, Ріхарда Штрауса виконані на баяні неначе отримали нових подих, новий зміст. Гармонію звуків присутні сприймали затамувавши подих, а надзвичайно складні та витончені пасажі не залишили жодного байдужого серця в залі.
Варто зазначити, що спільна співпраця припала до душі не лише глядачам, а й військовим артистам. Після проведення заходів було прийнято принципове рішення про те, що такі спільні виступи мають стати поштовхом до подальшої співпраці в організації майбутніх творчих проектів не лише у Львові, а й у гарнізонах Західної України.

Віталій ІВАНОВ.

Коментарі
  1. zrcp коментує:

    Шкода, не знав.. А то б сам подивився…

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s