Громадську приймальню у Львові відвідало більше півсотні мешканців області

Posted: 23.04.2013 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:,

Більше двох місяців при Львівському обласному військовому комісаріаті працює Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України. За цей час по допомогу до неї звернулося півсотні мешканців Львівщини.
– Питання з якими до нас звертаються відвідувачі здебільшого торкаються соціальної сфери, – розповіла керівник приймальні майор юстиції Алла Сибірякова. – Вони стосуються правильності оформлення документів правового характеру, пенсійного забезпечення членів сімей учасників бойових дій, житлових питань, прав безкоштовного лікування у лікувальних закладах ветеранів військової служба та учасників бойових дій. Зараз ми вже маємо звернення з приводу того, яким чином здійснюється розподіл путівок в санаторії Міністерства оборони України. Також було дано чимало роз’яснення з питань, що не відносяться до компетенції Міністра оборони України, а, відповідно, до компетенції інших посадових осіб органів державної та виконавчої влади.
З часу відкриття ми, здебільшого, займаємося роз’яснювальною роботою, хоча трьох відвідувачів ми все ж скерували головної Громадської приймальні в місті Києві, так як їхні питання може вирішити лише Міністр оборони України, – зазначила офіцер.
Варто зазначити, що громадські приймальні створені для вчасного та публічного реагування оборонного відомства, як органу виконавчої влади на ініціативи та звернення громадськості, а також розв’язання нагальних проблем військовослужбовців, членів їхніх родин, ветеранів безпосередньо на місцях.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s