Із наступаючими святами жінок привітали теплими словами та самодіяльними виступами

Posted: 08.05.2013 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, ,

7 травня, у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відбулися урочистості присвячені Всесвітньому дню медичних сестер та Міжнародному Дню матері. Відкриваючи святкове засідання заступник начальника Центру з виховної роботи підполковник Іван Держило, насамперед привітав усіх жінок із Великоднем та наступаючими святами.
– Так склалося, що цього року ми святкуємо три різних за своїм значенням свята в один день. Однак, перш за все, я хочу вас привітати із великим християнським святом Великодня, що минуло та побажати радості у житті, здійснення мрій, високих і світлих почуттів. Нехай це прекрасне свято сповнить наші серця добром, любов’ю, щастям і здоров’ям, щирістю і достатком, миром і спокоєм.
У свою чергу начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда доповнив його виступ привітанням із двома наступними святами.
– Матір та медична сестра – слова жіночого роду. І лише вам вони завдячують своїй появі, адже лише завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
– Вагомий внесок наших жінок у справу охорони здоров’я – не рахуючись з часом, заради хворого, ви працюєте з повною віддачею, проявляючи такі якості, як професіоналізм, доброзичливість та милосердя. Завдяки саме цим якостям пацієнти нашого Центру отримують додаткові стимули щодо одужання, – такими словами завершив свій виступ полковник медичної служби Іван Гайда.
Після офіційної частини відбулося нагородження жінок-військовослужбовців Центру.
За традицією, усіх працівниць привітали святковим тематичним концертом ««Берегині роду людського»» за участю самодіяльних виконавців Центру.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s