В актовому залі автомобільної бази, де командиром полковник Михайло Саф’ян відбулися урочистості з нагоди 69-ї річниці з дня створення військової частини.
Виступаючи перед військовослужбовцями та працівниками Збройних Сил України командир військової частини щиро привітав присутніх зі святом.
– За роки існування особовий склад бази постійно проявляє високу фахову майстерність, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, ефективну та злагоджену роботу. З нагоди 69-ої річниці частини щиро вітаю військовослужбовців, робітників та службовців частини, бажаю Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, довгих років життя, добробуту, сили і наснаги, незгасаючої енергії та успіхів в подальшій праці. Нехай свято нашої частини наповнить Ваші серця надією та оптимізмом, вірою в краще майбутнє, – зазначив він.
В межах заходу кращі представники бази були заохочені за сумлінне виконання посадових обов’язків. Так, солдату Миколі Ігнатовичу було присвоєно військове звання «старший солдат», а солдату Василю Лоїку було надано заохочувальну відпустку терміном на 5 діб. Крім того, чисельну групу військовослужбовців та працівників Збройних Сил України було нагороджено грамотами та подяками.
Цього дня до військових автомобілістів, в рамках проведення започаткованого у 2012 році проекту «Митці Львівщини – Збройним Силам України» завітала концертна група 58-го будинку офіцерів.  Свої творчі дарунки військовим запропонували вокальний ансамбль Державної заслуженої академічної хорової капели «Трембіта» – художній керівник Вероніка Шніцер, та вокальне тріо 58 будинку офіцерів в складі Юлії Левко, Ольги Мірошниченко, Євгенії Кулик. Зокрема, прозвучала низка пісенних композицій:  українські народні пісні «Глибока кирниця», «Зелененький барвіночку», «Ой верше, мій верше», «Мамина сорочка».
Дуже тепло сприйняли глядачі надзвичайно гостру та веселу гумореску-вітання Павла Глазового «Як ми з кумом дикарями були» у виконанні директора 58-го будинку офіцерів Віталія Провозіна.

Віталій ІВАНОВ.

Коментарі
  1. zrcp коментує:

    То Паровозик ще й гуморески читає? 🙂

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s