На Рівненщині перепоховали залишки радянських солдат

Posted: 25.06.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , ,

Цими вихідними у селі Ситне пройшло перепоховання залишків семи радянських воїнів, які у цьому населеному пункті нещодавно розшукали кременецька районна громадська організація «Історично пошукова спілка» та Радивилівська районна громадська організація «Пам’ять».

Варто зазначити, що під час розкопок, пошуковці знайшли залишки людських кісток, сім черепів, дві каски, дві фляги, котелок, п’ять протигазів, чоботи, залишки дрібних боєприпасів. Також, були деталі пістолета, тому вважається, що серед загиблих був і офіцер. Нажаль, жодних документів чи інформації щодо ідентифікації залишків знайдено не було. Лише два незаповнених медальйони, що мало допомогли у встановленні осіб військовослужбовців. Тому, ховали їх як безіменних, в одній домовині.

У ритуалі перепоховання взяли участь військовий комісар Дубенсько-Радивилівського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Сергій Царук та військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення, голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк та сільський голова Ситного Андрій Гуменюк, а також багато гостей.

– Нам військовослужбовцям, приємно відзначити, що в українських селах шанують та поважають військові традиції, а також пам’ятають подвиги воїнів із захисту своєї Батьківщини. Тож в останню путь безіменних солдатів проводили чи не всім селом – це висока повага до людей в одностроях, – розповів підполковник Сергій Царук.

Після закінчення релігійного обряду захоронення за військовою традицією військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення під керівництвом старшого прапорщика Анатолія Гобрий виконали триразовий салют зі стрілецької зброї.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s