Унікальний інгалятор отримав туберкульозний санаторій від військових та священиків

Posted: 02.07.2013 by rmclviv in Благодійність
Позначки:, , , ,

Інгаляторний апарат «Небулайзер» подарували комунальному закладу обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав», що на Рівненщині, військовослужбовці 13 армійського корпусу та священнослужителі української православної церкви.

–  Ідея допомогти дитячій лікувальній установі виникла у військовослужбовців недавно і потребувала більше, ніж ми могли зібрати за короткий термін. Отож, ми звернулися за допомогою до керівника української православної церкви, який і допоміг купити обладнання, – розповів голова ветеранської організації 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку майор запасу Олександр Зайчук.

Прилад для профілактики та лікування легенів вручали разом військовослужбовці та духовні особи. Зокрема, від імені церкви з божим словом до дітей та працівників санаторію звернувся отець Віталій. А військовослужбовці на чолі з головним старшиною 13 армійського корпусу Олександром Канавським розповіли про армійську службу та провели з маленькими пацієнтами спортивні конкурси.

–  Від імені працівників та дітей санаторію дякую нашим військовим та церкві за цей подарунок. «Небулайзер» надзвичайно потрібний нашій лікувальній установі, адже «доставляє» ліки прямо до легень, – зазначив головний лікар санаторію Михайло Монастирський. – До цього у нас подібних лікувальних засобів не було. Він дозволить якісніше лікувати дітей.

Персонал туберкульозного санаторію щиро подякував за візит, а діти попросили військових заїжджати частіше.

–  Як військовослужбовець, я щиро захоплююся цими маленькими, але надзвичайно хоробрими українцями, які перебороли таку важку хворобу туберкульоз, – наголосив головний старшина 13 армійського корпусу Олександр Канавський. – Ми і далі допомагатимемо цьому лікувальному закладу й підтримуватимемо «бойовий» дух його пацієнтів.

Варто зазначити, що у КЗ обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» сьогодні проходить реабілітацію 90 дітей від 4 до 18 років, які перехворіли на туберкульоз, або були в контакті з хворими. Зазвичай, вони тут перебувають два-три місяці, під час яких підвищується їхній імунітет та гартується здоров’я.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s