Український військовий журналіст зі Львова став лауреатом Міжнародного конкурсу серед редакцій органів військового друку держав-учасниць СНД

Posted: 04.07.2013 by rmclviv in 2013, Новини та події, професійне військо
Позначки:, , ,

У червні 2013 року під час 64-го засідання Ради міністрів оборони СНД у Мінську відбулося підбиття підсумків II-го Міжнародного конкурсу серед редакцій органів військового друку держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (СНД) на кращий журналістський твір про багатостороннє військове співробітництво. Міжнародний конкурс було присвячено 20-річчю утворення Ради міністрів оборони (РМО) СНД і створенню національних Збройних сил ряду держав-учасниць СНД.
Конкурс носив відкритий характер, кількість конкурсантів не обмежувалася. Його учасниками стали редакції періодичних друкованих засобів масової інформації міністерств оборони держав-учасниць СНД і окремі автори з числа професійних журналістів, військовослужбовці та члени їх сімей, службовці, ветерани Збройних сил країн Співдружності. Для організації та проведення конкурсу було створено організаційний комітет під керівництвом голови – секретаря Ради міністрів оборони держав – учасниць СНД доктора історичних наук, професора генерал-лейтенанта Олександра Синайського. На оргкомітет були покладені організаційно-методичні, координаційні, контрольні та інші функції в рамках підготовки та проведення конкурсу.
Конкурс проводився серед творів у таких номінаціях: «нарис», «стаття», «замальовка», «кореспонденція», «звіт», «репортаж», «фотопубліцистика», «фоторепортаж», «цикл різнопланових публікацій з тематики конкурсу».
За підсумками конкурсу Диплом III ступеня та Подяку Секретаря Ради міністрів оборони держав-учасниць СНД отримав офіцер Регіонального медіа-центру Міністерства оборони Україниу місті Львові  підполковник Володимир Скоростецький.
– Головним напрямком нашої діяльності є інформування суспільства про події , які відбуваються у Збройних Силах України. Але, ми є також активними дописувачами у періодичні видання. Особисто мені подобається писати про людей, про офіцерів та солдатів нашого війська. Адже сами вони є головною цінністю армії і держави. Зокрема конкурсна робота була присвячена людині особливій – сумлінному та досвідченому офіцеру-миротворцю. У його бойовій біографії – розмінування земель Південного Лівану, відрядження до палаючого Кувейту, несення бойової служби у Республіці Ірак. І, водночас, у повсякденному житті це дуже життєрадісна, відкрита чуйна людина. Батько трьох чудових дітей. Родина якого, на жаль, досі не має свого житла. І таких людей, про яких можна затамовуючи подих писати, не побоюся цього слова, оповідання та повісті, а, можливо, і романи – у війську , вживаючи військову термінологію, повноцінні роти і батальйони. – каже лауреат міжнародного конкурсу.
Зі слів підполковника Володимира Скоростецького, найближчі творчі плани – це низка публікації про людей у погонах багатьох армій світу, які з’їдуться на Львівщину для участі у масштабних військових навчаннях «Стрімкий Тризуб-2013».

Олександр ПОРОНЮК

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s