«Гарячий» серпень на Рівненському полігоні

Posted: 02.08.2013 by rmclviv in Бойова підготовка, гартує полігон
Позначки:, , , , ,

На 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні тривають заходи вогневої підготовки танкових та артилерійських підрозділів військових частин 13-го армійського корпусу.

Зокрема, на Рівненщині триває тренувальний збір танкового підрозділу 51 окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу, що змагатиметься на кращій танковий взвод в Збройних Силах України.

– Військовослужбовці вдосконалюють свої навики у виконанні вправ стрільб  штатним пострілом з танка Т-64БВ та водінні бойових машин, – зазначив командир танкового взводу капітан Сергій Корсун.

Для якісного проведення занять, особовий склад танкової директриси на чолі із заступником командира полігону з озброєння майором Олександром Волощуком підготував танкову директрису до стрільби воїнів танкістів, де було накрито мішеневе поле з 15 тяжких 15 середніх підйомників.

А водіння танків відбудеться на танкодромі, для танкового взводу підготовлені перешкоди – колійний міст, насип, мінне загородження, змійка.

Тим часом, на артилерійській директрисі поводиться стрільба з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град»  зведеним підрозділом 3 реактивного артилерійського дивізіону 15 реактивного артилерійського полку.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s