Представником Головного КЕУ ЗСУ проведено виїзний прийом з профільних питань

Posted: 08.08.2013 by rmclviv in соціальні гарантії
Позначки:, , , , , , , , , , ,

У Регіональній громадській Міністра оборони України, що діє при Львівському обласному військовому комісаріаті відбувся виїзний прийом представником Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.
За словами начальника відділу контролю за розподілом житлової площі у ЗСУ управління з вирішення соціальних питань Головного КЕУ ЗСУ полковника Володимира Гузя  в межах робочого дня було надано консультацій та розглянуто звернення восьми відвідувачів.
–    Основну частку питань було отримано від діючих військовослужбовців гарнізону, яких цікавили питання отримання службового житла, порядок зміни статусу службових та гуртожитських житлових приміщень на постійне житло тощо. Також були опрацьовані звернення ветеранів військової служби та членів їхніх сімей.
Загалом, під час виїзного прийому на місці  було вирішено та надано роз’яснення п’ятьом відвідувачам, ще трьом були надані роз’яснення та  отримано письмові звернення для їх вирішення у вищих інстанціях.
Варто зазначити, що задля організації якісної роботи в заході також взяли участь начальник КЕВ м.Львова полковник Юрій Максименко та начальник житлової групи КЕВ м.Львова працівник ЗСУ Анатолій Стороженко.
За словами керівника Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України майора юстиції Алли Сибірякової за сім місяців діяльності новоутворення проведено прийом більше двохсот громадян.
–    Порівняльний аналіз кількості звернень по місяцях впродовж шести місяців свідчить про стабільну динаміку до збільшення кількості звернень до регіональної приймальні. Прогнозуємо, що після завершення сезону відпусток, в жовтні-грудні відвідувачів суттєво побільшає, – розповіла офіцер.
Також вона відзначила, що спектр питань торкався різних сфер життєдіяльності людей в погонах: пенсійного забезпечення – 20,7%; житлового забезпечення – 14,6%; роз’яснення пільг – 7,9%; проходження військової служби – 6%; надання статусу учасника бойових дій – 4,8%; виплати одноразової грошової допомоги по інвалідності – 4,2%; призову на військову службу – 3,6%; санаторно-курортного забезпечення – 3%, інші питання – 34,7%.
Крім того, було дано чимало роз’яснення з питань, що не відносяться до компетенції Міністра оборони України (близько – 45%), а, відповідно, до компетенції інших посадових осіб органів державної та виконавчої влади.

Віталій ІВАНОВ.

Власне, згідно затвердженого графіку здійснюватиметься надалі наступним чином:
18 червня 2013 року – представником Департаменту фінансів Міністерства оборони України; (відбувся)
09 липня 2013 року – представником Управління по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації; (відбувся)
06 серпня 2013 року – представником Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України; (відбувся)
17 вересня 2013 року – представником Департаменту соціальної та гуманітарної політики  Міністерства оборони України;
29 жовтня 2013 року – представником Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України;
19 листопада 2013 року – представником Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України;
17 грудня 2013 року – представником Управління по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s