Українські миротворці другої ротації в ДР Конго повернулися додому

Posted: 12.08.2013 by rmclviv in Миротворчість
Позначки:, ,

11 серпня, о 3-й годині ночі до  міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького прибуло 135 українських миротворців другої ротації 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Демократичній Республіці Конго на чолі із старшим рейсу, заступником командира 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України підполковником Володимиром Партикою.
Після приземлення та проходження процедур прикордонного і митного контролю, військовослужбовців зустрічали командир 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Колесник та начальник армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Володимир Пістрюга, а також більше сотні рідних та близьких миротворців.
Виступаючи перед прибулими з вітальним словом генерал-лейтенант Ігор Колесник подякував миротворцям за службу та висловив переконання в тому, що отриманий досвід знадобиться їм у подальшій військовій службі.
–     За останні вісім місяців ви внесли чималий вклад не лише у підняття іміджу Збройних Сил України, нашої держави, а й авторитету Місії ООН загалом. Не дарма командири іноземних контингентів у ДР Конго та керівництво й персонал Місії ООН високо цінують ваш високий професіоналізм та відповідальність за виконання доручених завдань. Хочу додати також і те, що вашим успішним поверненням на Батьківщину ми сьогодні розпочинаємо чергову, третю ротацію  18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, який виконує завдання у Місії ООН у ДР Конго.
По завершенню виступів та швидкоплинних зустрічей із рідними та близькими миротворці вирушили до однієї з військових частин 13-го армійської корпусу в місті Самборі, Львівської області, на базі якої вони впродовж визначеного терміну пройдуть  медичний огляд та комплексне медичне обстеження, після чого вони  роз’їдуться по своїх військових частинах, а згодом – у чергові відпустки до родин.
Загалом за час ротації українськими миротворцями було виконано 422 польоти, а загальний наліт склав майже 700 годин.
Цього ж дня, на базі  7-го полку армійської авіації, що  у Новому Калинові, Львівської області відбулися урочисті проводи миротворців 3-ї ротації у ДР Конго.
За словами командира  13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Ігоря Колесника підготовка особового складу пройшла на високому рівні, загін до виконання завдань готовий.
–     Сьогодні ми відправляємо третю ротацію в ДР Конго. Цей контингент виконуватиме такі ж самі завдання, як і попередня ротація, однак роботи в них побільшає, так як до складу авіатехніки включено ще два транспортно-бойові вертольоти Мі-8, що відповідно, дозволить збільшити внесок українців у справу захисту миру у цій центрально-африканській країні.
Сьогодні, 12 серпня, о 6 ранку більше 230 миротворців нової ротації з міжнародного аеропорту «Львів» відлетіли до Міжнародного аеропорту Кігалі, Республіка Руанда, потім автомобільним транспортом їх буде доставлено до Демократичної Республіки Конго.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s