У Львові, на базі Академії  Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто завершився Чемпіонат дружніх армій держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав зі стрільби з штатної зброї, що відбувався впродовж 12-15 серпня.
Цей міжнародний спортивний захід проводився в межах проведення одного з етапів Спартакіади дружніх армій держав-учасниць СНД та був організований за участі керівництва  Управління спорту Міністерства оборони України, навчально-спортивної  бази  літніх видів спорту Міністерства оборони України (м.Львів)  та кафедри  фізичного виховання і спорту Академії. Участь в ньому взяли 32 учасники з Білорусі, Російської Федерації, Казахстану та України, які змагалися за звання найкращого стрільця у   вправах стрільб АК-3 та ПМ-3.
Незважаючи на досить високі  температурні показники, що припали на змагальні дні учасники Чемпіонату зуміли показати високі результати. На кожному з етапів змагання панувала атмосфера справжньої спортивної боротьби, що і не дивно, адже за першість боролися спортсмени високого класу, серед яких були майстри спорту міжнародного класу та спортсмени-інструктори спортивних клубів. Суперники у своїх дисциплінах виявилися достойними один одного.
Так, на вогневому рубежі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного  між представниками команд виникла вперта дуельна боротьба. Спортсмени виконували вправу АК-3 зі штатного озброєння АК-74 з відстані 100 метрів. Три підходи по 10 пострілів найкраще виконав  представник Центрального спортивного клубу ЗС України прапорщик Олег  Оверченко (283 очки), друге місце посів представник Білорусі підполковник  Ігор   Позняк (281 очко), а третє –  майор  Андрій   Парфьонов (278 очок) з Російської Федерації.
Проте, за результатами групових змагань   перемогу в цій вправі здобула команда наших східних сусідів із РФ з 817 підсумковими очками, друге місце виборола команда спортсменів з Казахстану, які загалом «вибили» для перемоги 813 очок, третє місце посіла наша команда із результатом 801 очко, обійшовши колег з Білорусі на 7 пунктів.
Завойована «бронза» у перший день змагань,  лишень додала спортивного азарту іншим учасникам нашої команди, які готувалися  виконувати вправу ПМ-3. Тож наступного дня в запеклій боротьбі вони зуміли показати високий рівень володіння штатною зброєю. Зокрема, після виконання  шести серій стрільб, за результатами трьох серій наші офіцери – підполковник Сергій Романчук та підполковник Олександр Романюк вибороли, відповідно друге та третє місце, набравши кожний по 281 очку.  А найвлучнішим спортсменом у цій вправі стала військовослужбовець команди з Казахстану підполковник Галина Тедер, яка задля перемоги вибила 282 переможні очки.
У підсумку, в загальнокомандному рейтингу, перемогу святкувала команда з України, набравши 840 очок, відірвавшись  на 13 очок від команди, що представляла збройні сили Російської Федерації. Третє місце виборола команда з Казахстану, а четверте – з Білорусі.
По завершенню Чемпіонату відбулося нагородження переможців призами, грамотами та кубками.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s