У Львові зібралися найвлучніші стрільці армій держав-учасниць СНД

Posted: 18.08.2013 by rmclviv in краще один раз побачити

У Львові, на базі Академії Сухопутних військ Збройних Сил України відбулося урочисте відкриття Чемпіонату дружніх армій держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав зі стрільби з штатної зброї. Змагання організовано за участі керівництва  Управління спорту Міністерства оборони України, навчально-спортивної  бази  літніх видів спорту Міністерства оборони України (м.Львів)  та кафедри  фізичного виховання і спорту Академії.
Під час урочистого відкриття змагань,  ТВО  начальника Академії полковник Андрій Слюсаренко привітав учасників  з початком змагань та побажав їм влучності й великої кількості уражених мішеней. Натомість ТВО начальника Управління спорту МО України  полковник Віктор Довготько у своєму виступі наголосив на тому, що Чемпіонат  є чудовою можливістю  поділитись досвідом, продемонструвати свою підготовку та, врешті-решт,  визначити влучніших.
Згідно положення Чемпіонату після пристрілки зброї 32 учасники  з Білорусі, Росії, Казахстану та України змагатимуться  за звання найкращого стрільця у стрільбі з автомата АК-74 та пістолета ПМ .
По завершенню змагань  компетентне журі,  на чолі з головним  суддею  Чемпіонату  –  начальником Управління фізичної підготовки Збройних Сил України полковником  Олегом  Чернявським  визначить  переможців.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s