Тернопільщина передала Державні Прапори України для підшефних військових кораблів українського флоту

Posted: 20.08.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

20 серпня до Дня Державного Прапора, у тернопільському парку ім. Т. Шевченка відбулось освячення та урочиста передача для підшефних військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України Державних Прапорів. В урочистій церемонії взяли участь голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян, представники духовенства, громадськості краю та ліцеїсти Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Ініціатива цього заходу належить голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну, а реалізувати задумане вдалося за фінансової допомоги підприємців Тернопільщини, котрі не байдужі до українських військових моряків.
Всього виготовлено шістнадцять Державних Прапорів України – для протичовнового корвету “Тернопіль”, рятувально-буксирного судна “Кременець”, протипожежного катеру “Борщів” та 85-го окремого берегового ракетного дивізіону, що під Севастополем. Також виготовлено Державний Прапор України розміром 9 на 6 метрів для штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
«Напередодні 22-річниці Незалежності України, ми вшановуємо те, що об’єднує всіх нас в одне ціле і надихає на звершення в ім’я Батьківщини – це Державний Прапор, у кольорах якого назавжди поєдналися блакить неба та золото хлібних ланів України. Державний Прапор є одним із основних символів нашої суверенної держави, втіленням незламності, честі і гідності, волі і прагнення до самостійності. Під час мого нещодавнього перебування разом з делегацією Тернопільської області в Севастополі, керівництво ВМС України звернулось з проханням до Дня Державного Прапора допомогти у виготовлені Державних знамен для підшефних військових одиниць та штабу ВМС України. Тому, маю сьогодні за велику честь вперше в історії Тернопільської області передати освячені Державні Прапори підшефним кораблям та штабу ВМС України», – сказав під час виступу Валентин Хоптян.
Урочиста передача підшефним військовим кораблям Державних Прапорів України, виготовлених на Тернопіллі відбудеться у Севастополі 23 серпня.

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s