У Львові, в Західному регіональному центрі перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас або у відставку, відбулися тестові іспити претендентів на курс “Німецька мова”. У заході взяли участь менеджер Програми “Україна–НАТО” Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми НАТО-Україна Олександра Огороднікова, начальник відділу Шевченківської адміністрації міста Львова Григорії Нівєвський, керівництво Західного регіонального центру перепідготовки військовослужбовців, колишні випускники курсів Віктор Мерецький, викладачі Goethe-Institut в Україні Богумила Лисечко, Володимир Карбівник.
Загалом у пробному тестуванні взяло участь 26 учасників, які мали відповісти на 30 навчальних запитань для визначення рівня знань.
Як зазначив Володимир Карбівник це робиться для цього аби узгодити потім стратегію навчання усієї групи.
– Справа в тому, що слухачі вивчали німецьку багато років тому, у кожного багаж знань різний. Тестування має на меті виявити глибину володіння мовою, що згодом допоможе нам обрати необхідні підручники та дидактичний матеріал.
Після узагальнення результатів на навчання, яке відбувається за фінансування Північноатлантичного альянсу, буде прийнято близько 20 військовослужбовців, звільнених протягом 3-ох останніх років, та військовослужбовців, які підлягають звільненню у запас або відставку найближчим часом.
Тривалість курсу “Німецька мова” – складає 400 годин, і завершиться комплексним тестуванням слухачів спеціалістами Goethe-Institut в Україні, за підсумками яких вони отримають відповідні сертифікати.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s