Базовий табір українських миротворців у ДР Конго відвідав офіцер штабу бригади “Північне Ківу”

Posted: 24.08.2013 by rmclviv in Миротворчість
Позначки:, , ,

З першим офіційним візитом базовий табір українських миротворців 3-ї ротації Місії ООН у Демократичній Республіці Конго відвідав начальник секції застосування авіації оперативного відділу штабу бригади “Північне Ківу” майор Джасдіп Сінгх.
Під час брифінгу для льотно-підйомного складу 18-го окремого вертолітного загону майор Джасдіп подякував українським льотчикам попередньої ротації за значний вклад у роботу Місії у ДР Конго.
– Професіоналізм ваших льотчиків неодноразово дозволяв штабу бригади застосовувати українські вертольоти у найвідповідальніших ситуаціях. Впевнений, що миротворці нової ротації мають високий рівень підготовки, чітку організацію та спроможні швидко і якісно виконати поставленні завдання, адже роль українського вертолітного загону у складі Місії дуже важлива, – відзначив майор Джасдіп Сінгх.
Офіцер ознайомив українських льотчиків з особливостями польотів у зоні відповідальності, процедурою планування польотних завдань бригади та ведення документації. Під час особистої зустрічі з командиром 18-го окремого вертолітного загону льотчиком-снайпером полковником Андрієм Когутом офіцер бригади розповів про воєнно-політичну ситуацію, яка складається у ДР Конго, особливості і передумови планування операцій, типові випадки використання українських вертольотів Мі-24 та Мі-8.

Анатолій СТЕЛЬМАХ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s