Святкування по-самбірськи

Posted: 24.08.2013 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:,

День Державного прапора та 22-ї річниці Дня Незалежності України у Самбірському гарнізоні вирішили відзначити матчем з міні-футболу між командами 703 інженерного полку та 704 полку РХБ захисту на спортивному майданчику саперів.  Капітани команд підполковник Віктор Коліда та капітан Василь Лапчук вивели свої команди на стадіон, привітали один одного із початком святкування та побажали успіху у грі. Першими м’яч у центрі поля розіграли гості – хіміки. До складу цієї команди входили підполковник Руслан Секіров, капітани Євген Опанасенко і Геннадій Гринда, старші лейтенанти Юрій Остафінський та Руслан Сорока, а також старші солдати Андрій Фабір й Михайло Бакалець. Команду саперів представляли капітани Роман Казан, Олександр Теплий старший прапорщик Іван Чип, старший солдат Микола Ришкович та солдати Богдан Лях І Назар Дубницький. Впродовж першої 25-хвилинки на полі точилася запекла боротьба, небезпечні моменти виникали то біля воріт однієї, то біля воріт іншої команди, але м’яч уперто не хотів залітати в жодні з воріт. Воротарі були змушені демонструвати дива еквілібристики, ади захистити свої ворота та й захисникам довелося добряче попріти – вони раз по раз виносили м’яч подалі від своїх воріт. Та все ж під завісу першого тайму господарям майданчику вдалося розіграти вдалу комбінацію та забити перший м’яч у ворота воїнів-хіміків, які захищав старший солдат Михайло Бакалець, відзначився Богдан Лях. На перерву команди пішли за рахунку 1:0.
Після перерви напруга на футбольному полі зросла ще більше. Господарі вели у рахунку, та все ж суперник проводив хороші атакуючі дії біля воріт саперів, які захищав Роман Казан. Та, як це часто буває у футболі – не забиваєш ти, забивають тобі. Захопившись своєю атакою “хіміки” мабуть забули про захист власних воріт, сапери відібрали м’яч. Богдан Лях віддав хороший пас на свого капітана Василя Лапчука і той не схибив – рахунок став 2:0. Через декілька хвилин капітана саперів збивають з ніг і як, наслідок, після вдалого розіграного штрафного: пас, удар і Богдан Лях у друге розписується у воротах Михайла БАКАЛЬЦЯ. За рахунку 3:0 господарі дещо послабили натиск, очевидно сподіваючись на те, що три м’ячі за час, що залишився у другому таймі не пропустять. Та все ж потрібно віддати належне команді хіміків після третього пропущеного голу команда не знітилася, гравці зібралися та проводили гострі атакуючі дії біля воріт саперів. Як відому кожне старання приносить результат, в одній із таких атак Руслан Сорока віддає хороший пас на Євгена Опанасенка і останній вперше засмутив воротаря воїнів-інженерів Романа Казана, так рахунок став 3:1. Перший м’яч у ворота господарів додав впевненості гостям і вже за декілька хвилин все той же Роман Сорока бере ініціативу на себе та вдруге змушує виймати м’яч із власних воріт воротаря саперів, як кажуть в команді хіміків з’явився власний Ліонель Мессі, який записав у свій актив пас плюс гол. До закінчення гри сапери здебільшого оборонялися окрилені успіхом гості гостро атакували ворота господарів, але мало не пропустили ще один м’яч у свої ворота. Та все ж до фінального свистка рахунок не змінився. Остаточний рахунок матчу 3:2 на користь господарів.
Після гри відбулося нагородження команд: заступник командира 703 інженерного полку підполковник Анатолій Загурський вручив учасникам матчу грамоти, подякував за хорошу та змістовну гру, а команда переможців отримала перехідний кубок.
У п’ятницю 23 серпня в частинах гарнізону було проведено урочисті мітинги з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 22-ї річниці Незалежності.