Базовий табір 18 окремого вертолітного загону перевірили представники комісії Місії ООН у ДР Конго

Posted: 30.08.2013 by rmclviv in Миротворчість
Позначки:

Для українських миротворців 3 ротації це – перша офіційна перевірка представниками місії ООН у ДР Конго. Очолив комісію інспектор Місії  Хавьер Лопес. Основна мета роботи інспекторів – перевірка забезпечення українських миротворців тиловим майном, автомобільною технікою, озброєнням та стан житлових умов особового складу контингенту.
Робота комісії розпочалась з брифінгу, на якому начальник штабу підполковник Олександр Мальков розповів про структуру 18 окремого вертолітного загону, основні завдання та заплановане базове розташування особового складу і техніки у ДР Конго при населених пунктах Гома, Бунія і Букаву. У свою чергу Хавьр Лопес подякував українцям за професійну службу в непростих умовах, та відзначив вже традиційну організованість, дисципліну і точність українського контингенту.
Після цього представники Місії перевірили наявність та справність автотранспорту на аеродромі та у парку, штатну чисельність особового складу, об’єкти життєдіяльності табору (їдальню, пральний комплекс,  фільтрувальну станцію, складські приміщення, генератори), взяли проби питної води. Також комісія зосередила увагу на умовах проживання і забезпечення майном, відповідно до вимог Місії, українських миротворців (зброя, бронежилети, каски, ати москітні сітки, фляги для води, ліхтарики, предмети першої необхідності тощо).
– Якось спеціально до перевірки ми не готувались, розповідає заступник командира загону з тилу майор Олег Березняк. Наша ротація лише починається, триває переміщення особового складу з базового табору у місця постійної дислокації. Та незважаючи на це, враховуючи рівень забезпечення та жорстку позицію командування загін у будь-який час готовий до інспектування.
За попередніми висновками роботи комісії – українській миротворчий контингент у повному обсязі укомплектований майном, технікою і озброєнням, а рівень зберігання і експлуатації відповідає вимогам Місії ООН.
Згідно плану роботи Місії ООН у ДР Конго перевірка миротворчих контингентів проходить один раз 3 місяці.

Анатолій СТЕЛЬМАХ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s