У 58 будинку офіцерів відбулася службова нарада із представниками житлових комісій військових частин та установ Львівського гарнізону

Posted: 30.08.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

Сьогодні, 30 серпня, на базі 58-го будинку офіцерів директор Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко провела службову нараду із представниками житлових комісій військових частин та установ Львівського гарнізону. Під час заходу йшлося про стан та перспективи забезпечення житлом військовослужбовців та членів їхніх сімей, подальші шляхи вирішення житлової проблеми у війську.
Зокрема, Лариса Храмченко поінформувала присутніх про те, які кроки здійснюються оборонним відомством заради забезпечення соціальних потреб та про намічені подальші шляхи найефективнішого вирішення житлової проблеми військових.
– Насамперед, хочу акцентувати вашу увагу на тому, що ситуація в галузі житлових питань є складною, але контрольованою. Закликаю членів житлових комісій до конструктивного діалогу та запевняю в тому, що ефект від такої співпраці буде відчутний, перш за все, для тих, хто роками очікує в чергах на житло, – зазначила Департаменту капітального будівництва Лариса Храмченко.
– Нещодавно під час «гарячої лінії» представниками Західного регіону біло піднято низку актуальних питань нашого профілю. Всіх їх можна умовно об’єднати в одне: «Коли ми отримаємо житло?». Питання справедливе і слушне, однак складне для однозначної відповіді. Я хотіла б аби ми сьогодні знайшли взаєморозуміння в тому, що лише гуртом ми зможемо його вирішити.
– Ви знаєте, що в нас є власне будівництво, на яке цього року було виділено лише 12 мільйонів і це при тому, що є кредиторська заборгованість в 39 мільйонів, яку ми, звісно будемо в першу чергу погасати. Ще на початку цього року Міністром оборони України було направлено звернення до Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо виділення з Державного бюджету України на поточний рік додаткового ресурсу за загальним фондом на будівництво житла для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей у сумі 300 млн. грн. Впродовж року ця цифра дещо зменшилася, але є всі передумови то, що вони все ж таки надійдуть на наші рахунки. Ці кошти, ми маємо спрямувати на введення в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва з високим ступенем будівельної готовності та проведення реконструкції будівель та казарм під житло. У вашому регіоні є декілька таких об’єктів – у Липниках, Яворові, Львові, які можуть бути за сприятливих умов профінансовані вже цього року, однак для цього нам необхідно добре попрацювати з органами місцевої влади, самоврядування та підрядниками, – зазначила Лариса Храмченко.
Загалом, впродовж зустрічі було обговорено та задано чимало актуальних питань, на деякі присутні відразу отримували відповіді, а для вирішення інших Директором департаменту були дані конкретні рекомендації щодо підготовки документної бази, для подальшого фахового розгляду.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s