Директор Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони відвідала об’єкти будівництва житла для військовослужбовців із високим ступенем готовності

Posted: 03.09.2013 by rmclviv in Ознака часу
Позначки:, ,

В межах робочої поїздки на Львівщину, директор Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко відвідала місто Яворів, де знаходиться недобудований будинок для сімей військовослужбовців з високим ступенем готовності та зустрілася із майбутніми мешканцями цього будинку. Представник військового відомства поінформувала про те, що Міністерство оборони України докладає чимало зусиль для того аби зрушити з місця складні питання забезпечення житлом військовослужбовців.
– Міністр оборони Павло Лебедєв особисто звертався до Президента України, Уряду, щодо виділення додаткового фінансового ресурсу, який буде направлятися на добудову об’єктів з високим ступенем готовності. Тож, у вересні поточного року, ми отримаємо фінансування по загальному фонду необхідне для завершення будівництва, – розповіла Лариса Храмченко.
Вона зауважила, що саме по цьому будинку існують проблемні питання щодо підключення його до існуючих комунікаційних мереж, а саме каналізації.
Разом з тим директор Департаменту закликала до порядності і підрядника, який веде будівництво, адже неодноразово Міністерство оборони стикалося із ситуацією, коли після оплати всіх коштів, передбачених угодою між замовником і виконавцем, останній вимагав додаткової оплати за невраховані в угоді роботи. А це вимагає від відомства зовсім іншої процедури. І від термінової здачі об’єкта в експлуатацію.
– Закінчення будинку буде профінансовано в повному обсязі найближчим часом, ми відкрито і прозоро поінформуємо вас про хід виконання робіт та фінансування. Тож прошу і вас зосередити наші спільні зусилля у вирішення цих проблем. І за сприятливих умов Міністерство оборони України введе цей будинок в експлуатацію вже цього року, а ви відсвяткуєте Новий рік у своїх нових квартирах! – наголосила Лариса Храмченко.
Також була проведена робоча зустріч з керівництвом Яворівського гарнізону, в ході якої були обговорені проблемні питання забезпечення житлом військовослужбовців цього гарнізону. Коментарем до закінчення робочого дня можна зазначити загальне враження представника Міноборони від стану приміщень цього гарнізону, їх впорядкованості та “вкладеної душі” і проведеної роботи, а також від зустрічі з майбутніми мешканцями, які щирі і відкриті для спілкування, і тому з розумінням поставилися до існуючих проблем.
Наступного дня Лариса Храмченко побувала на будівельних майданчиках у військовому містечку в Липниках поблизу Львова та у місті Дубно Рівненської області, де оглянула будинок високої ступені готовності, перевірила якість виконаних робіт та поспілкувалася із майбутніми новоселами. А у місті Рівне, з командиром 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенантом Ігорем Колесником і робочою групою визначила та оглянула перспективні ділянки під забудову за інвестиційні кошти згідно Постанови №715.

Назар ВОЛОШИН, Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s