Танковий взвод з 51-ї окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського – кращий у Збройних Силах України!

Posted: 07.09.2013 by rmclviv in на шляху до професійного війська
Позначки:, , , , ,

У військовослужбовців 51-ї окремої гвардійської Перекопсько-Харківської Празько-Волинської ордена Леніна двічі ордена Червоного прапора ордена Суворова і Кутузова механізованої бригади 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у місті Володимирі-Волинському сьогодні подвійний привід для святкування. По-перше, саме у цей день особовий склад військової частини, якою командує досвідчений офіцер-миротворець Володимир Яцків, святкує 71 річницю від дня створення.
А найкращим подарунком до цієї визначної дати стала перемога танкістів бригади у  конкурсі на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Цей потужний захід відбувався на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, яка дислокується у селищі Гончарівське Чернігівської області.
Упродовж десяти днів 63 представники трьох армійських корпусів Сухопутних військ і танкісти окремої бригади берегової оборони Військово-Морських Сил ЗС України виборювали для свого взводу право називатися кращими танкістами вітчизняного війська.
За умовами конкурсу, учасники змагань випробовували сої вміння і навички у фізичній підготовці, виконували військові нормативи, водили танки, стріляли штатним артилерійським пострілом і змагалися у швидкісній та «дуельній» стрільбі танків.
Від 51-ї окремої механізованої бригади у змаганнях брав танковий взвод під командуванням капітана Сергія Корсуна. До слова, цей офіцер цього року вже виборов одне з призових місць у конкурсі серед офіцерів-командирів підрозділів.
Призовий фонд змагань склав 100 тисяч гривень. Кращий за підсумками конкурсу танковий взвод вітчизняного війська, яким стали представники 51-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу, отримали сертифікат на 50 тисяч гривень, перехідний приз «Танк Т-34», вимпел «Кращий танковий взвод Збройних Сил України», нагрудні знаки та диплом. Володарі другого місця – танковий взвод 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу – і третього – танкового взводу 36-ї окремої танкової бригади військ берегової оборони Військово-Морських Сил – 30 та 20 тисяч гривень відповідно.
За активну участь у конкурсі решта танкових взводів-учасників отримали сертифікати у розмірі 5 тисяч гривень.
За підсумками виконання завдань у професійних та спортивних номінаціях, екіпажі-переможці були нагороджені грамотами від начальника Генерального штабу ЗС України, цінними подарунками та вимпелами
Вручаючи нагороди переможцям та учасникам конкурсу, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Володимир Замана підкреслив, що конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України відбудеться і наступного року. Але планується, щоб танкісти брали участь у конкурсі на закріпленій техніці, що дасть можливість більш ретельно та відповідально готуватися до змагань, адже цього року учасники змагалися на бойових машинах 1-ї окремої танкової бригади та 169-го навчального центру Сухопутних військ, які закріплялися за кожним екіпажем шляхом жеребкування. Також планується ввести нову номінацію «танковий біатлон».
– Стати справжнім танкістом, професійно підготовленим до ведення сучасного бою – прерогатива лише сильних та мужніх людей. Цьогорічні змагання на кращий танковий взвод переконливо засвідчили – в Збройних Силах України є необхідний кадровий потенціал, спроможний опанувати складну бойову техніку та виконати завдання за будь-яких умов обстановки, – зазначив Головнокомандувач ЗС України.
Він наголосив, що беззаперечно, цьому сприяє рішення керівництва держави щодо комплектування національних Збройних Сил виключно військовослужбовцями контрактної служби.
– Найкращим практичним підтвердженням цього є вмілі і злагоджені дії танкових екіпажів, які виключно укомплектовані військовослужбовцями за контрактом, – висловив переконання генерал-полковник Володимир Замана. – Саме такі заходи, сприяють не лише підвищенню рівня професійної майстерності військ, а й доводять суспільству значимість Збройних Сил в системі захисту національних інтересів держави.
Генерал-полковник Володимир Замана також привітав усіх військовослужбовців-танкістів з професійним святом, яке солдати та офіцери танкових підрозділів святкуватимуть завтра, 8 вересня, побажав їм міцного здоров’я, щастя, добра та нових звершень на благо зміцнення обороноздатності Української держави.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s