У Львові, на базі обласного військового комісаріату, під загальним керівництвом військового комісара полковника Володимира Щура розпочалося навчальні збори з військовозобов’язаними. Впродовж двох тижнів обласний, Галицько-Франківський, Золочівсько-Перемишлянський, Самбірський та Жовківський військові комісаріати виконуватимуть завдання згідно з планом підготовки Збройних Сил України на 2013 навчальний рік.
Слід зазначити, що за умовами навчання було проведено призов 125 військовозобов’язаних запасу на навчальні збори приписного складу до вищезазначених військових комісаріатів.
Як повідомив полковник Володимир Щур під час брифінгу для представників засобів масової інформації головною метою заходу є визначення можливостей військових комісаріатів до роботи в новій організаційній структурі.
–    Ми проводимо цей захід для того аби визначити готовність військових колективів до роботи у нових умовах. Крім того, сподіваємося виявити недоліки, похибки та проблемні питання, що в подальшому заважатимуть виконанню завдань за призначенням. Маю надію, що це навчання, у підсумку, дозволить напрацювати низку практичних рекомендацій для того аби їх згодом було впроваджено і в інших військових комісаріатах Збройних Силах України, – зазначив полковник Володимир Щур.
Загалом, перший день навчань для військовозобов’язаних запасу видався досить насиченим та пізнавальним: ознайомлення із історією та розташуванням військового комісаріату, озброєнням та військовою технікою, функціональними обов’язками, правилами безпеки під час проведення навчальних зборів тощо. Також кожен «новачок» познайомився із тим колективом, в якому йому доведеться в подальшому виконувати завдання навчань.
По завершенню лекційних годин відбулося шикування задіяного в навчанні особового складу, під час якого було проведено розбір першого дня занять, узагальнено пропозиції та побажання, проведено інструктаж перед звільненням у місто.  Також, перед  учасниками заходів з коротким напутнім словом та благословенням виступив представник Центру військового капеланства УГКЦ Львівської архиєпархії отець Андрій.
Вінцем навчання стане персональне оцінювання кожного військовослужбовця із запасу, щодо спроможності виконувати завдання за призначенням.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s