«Спірограф» підкорив Болгарію

Posted: 11.09.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Нещодавно у болгарському місті Каварна завершився 3-й міжнародний Фестиваль мистецтв. Серед його учасників  було чимало творчих колективів з   Польщі, Болгарії, Угорщини, Туречини, Великої Британії, Росії, Нідерландів. Нашу країну на цьому мистецькому святі представляли учасники студії культури та мистецтв «Спірограф», що діє при 58 будинку офіцерів Збройних Сил України.
Львів’яни представили на суд глядачів танцювально-театралізовану мініатюру «Вітальна», якій було задіяні учасники танцювального відділення студії та актори театру «Спірограф». Також, в межах презентації закордонним глядачам напрямів своє діяльності ними були представлені танцювальні номери «Полька», «Качки дивачки», «Львівський марципан», проведено з усіма бажаючими майстер класи з живопису, а також  виконано театральні постановки в межах конкурсної програми Фестивалю. Зокрема, були презентовані вистави – казка «Квіткова крамничка» та філософська комедія «Станція».
Варто зазначити, що до складу цьогорічного журі, на чолі із радником міністра культури Туреччини Ісметом Заатовим, увійшло чимало маститих режисерів, як-от, володарка призу «Золотий дукат» міжнародного кінофестивалю в Мангеймі (Німеччина) Майя Вапцарова.  А ще чимало народних артистів, письменників та композиторів, хореографів, критиків й мистецтвознавців з різних країн Європи.
Тож, українцям довелося продемонструвати всі свої навички та бездоганну гру. В підсумку «Ґран-прі» номінації театральне мистецтво  конкурсної програми журі віддало саме львівському «Спірографу», а на додачу почесний президент Фестивалю Йожеф Варі вручив українській делегації спеціальний приз та запросив колектив взяти участь у подібному заході, що відбудеться в жовтні цього року, але вже в Будапешті (Угорщина).

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s