Капітан Андрейчук виборов золото на чемпіонаті України з гирьового спорту

Posted: 11.09.2013 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, , , , , ,

Нещодавно, в селі Табачне АР Крим відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у цих змаганнях взяли збірні команди 11 областей України. У складі команди Львівської області змагалося семеро спортсменів – Дмитро Воробей, Сергій Зубков, Роман Канафотський, Сергій Невзоров, Іван Дерев’янко, Михайло Домінюк та представник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів) капітан Володимир Андрейчук.
У нелегкій  боротьбі львів’яни зуміли показати достойні результати: капітан Володимир Андрейчук посів перші місця в поштовху, ривку 32 кг гирі (109+140 підйомів) та сумі двоборства 179 очок, тим самим виборовши «золото» Чемпіонату в своїй ваговій категорії до 68 кг. У поштовху 32 кг гир по довгому циклу він був другим.  Іван Дерев’янко – виборов друге місце в ривку (вагова категорія до 85 кг), Дмитро Воробей – друге місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 73 кг).
В загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла третє місце, поступившись командам Полтавської та Харківської областей.
За результатами змагань було сформовано збірну команду України для участі в Кубку світу з гирьового спорту, до складу якої увійде й капітан Володимир Андрейчук. Спортивне змагання відбудеться 20-22 вересня цього року в латвійському місті Вентспілс.