Завершилися навчальні збори з військовозобов’язаними запасу

Posted: 21.09.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , , ,

У Львові, на базі обласного військового комісаріату, під загальним керівництвом військового комісара полковника Володимира Щура підведені підсумки навчальних зборів з військовозобов’язаними запасу. Впродовж них представники обласного центру та районів опановували військові спеціальності та виконували завдання згідно з планом підготовки Збройних Сил України на 2013 навчальний рік не лише в обласному, а й в Галицько-Франківському, Золочівсько-Перемишлянському, Самбірському та Жовківському військових комісаріатах.
Виступаючи перед присутніми полковник Володимир Щур подякував їм за сумлінне ставлення до навчального процесу, висловив переконання в тому, що здобуті знання та навички дозволять, за потреби, швидко інтегруватися у військову службу та зазначив, що військовозобов’язані показали високі морально-ділові якості.
–     Маю надію, що ці дні ви провели для себе з користю, побачили, з середини, як працюють наші військові установи, відчули динаміку нашої роботи на власному досвіді працюючи у визначених підрозділах. Завтра ви повернетеся до цивільного життя, до своєї роботи, але хочу аби ви пам’ятали, що від сьогоднішнього дня ви бажані також і в наших військових колективах, – наголосив він.
Загалом, під час проведення зборів військовозобов’язані вивчили низку дисциплін за відповідними військовими спеціальностями та успішно склали відповідні заліки. Тож, під підведення підсумків багатьом було оголошено подяки: капітанам запасу Дмитру Антонову, Костянтину Колодіну, Ігорю Пертко, старшому лейтенанту запасу Сергію Бажко, лейтенанту запасу Маряну Дідуну, молодшим лейтенантам запасу Андрію Карпало, Віктору Кореневичу, сержантам запасу Олександру Заблоцькому, Віталію Сулизі, старшим солдатам запасу Юрію Шовгену та Михайлові Молящему, солдатам запасу Дмитру Шарову, Роману Голодюку, Ігорю Чопику.
Чисельну групу було нагороджено грамотами – майора запасу Павла Тараненка, капітанів запасу Сергія Крилова, Сергія Степуренка, Олександра Грязіна, Юрія Грязіна, Тараса Рубая, старших лейтенантів запасу Антона Голібка, віталія Паршина, старших солдатів запасу Андрія Дениса, Олексія Базюка.
Також за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та професіоналізм, що були виявлені під час проходження навчальних зборів Почесною грамотою військового комісара було нагороджено майорів запасу Анатолія Штанька та Павла Тараненка.
Приємною несподіванкою для військовозобов’язаних стало присвоєння їхнім товаришам чергових військових звань. Зокрема, пагони та звання «капітан запасу» було вручено старшим лейтенантам запасу Руслану Жорняку, Володимиру Процаку, Олегу Чучко, звання «старший солдат запасу» – солдату запасу Володимиру Яцунді.

Віталій ІВАНОВ,

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s