Міністр оборони Руспубліки Булорусь познайомився із львівськими десантниками

Posted: 09.10.2013 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:, , ,

Сьогодні, в межах офіційного візиту Міністра оборони Республіки Білорусь генерал-лейтенанта Юрія Жадобіна на Львівщину, військова делегація сусідньої країни та представники вітчизняного оборонного відомства ознайомилися з досвідом переходу української армії на контрактну службу на прикладі 80-го окремого аеромобільного полку Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.
Візит високоповажних осіб до львівських десантників, розпочався з брифінгу, під час якого командир полку полковник Віктор Копачинський стисло розповів про історію військової частини, завдання, що доводиться виконувати та, власне, поділився досвідом переходу підрозділів на контрактну службу.
–    В нашій військовій частині, на сьогоднішній день, немає жодного військовослужбовця строкової служби, – зазначив він, відповідаючи на запитання Міністра оборони Республіки Білорусь щодо осіннього призову на строкову військову службу. – Якраз напередодні ми урочисто провели додому останніх військовослужбовців строкової служби. Ми довго йшли до цього і зараз майже вісімдесят відсотків особового складу складають військовослужбовці військової служби за контрактом.
Під час подальшого спілкування генерал-лейтенант Юрій Жадобін та білоруські колеги поставили українському офіцерові низку спеціалізованих питань. Зокрема, про роль командира частини та місце військових комісаріатів під час відбору кадрів на цей вид служби, вирішення соціально-побутових питань, принцип комплектування підрозділів, організацію типового службового дня «контрактників», рівень грошового забезпечення  тощо.
Також військова делегація Міністерства оборони Республіки Білорусь відвідала заняття з парашутно-десантної, спеціальної підготовок, ознайомилася з казармовим фондом військової частини, а також оглянула сучасний гуртожиток, в якому проживають військовослужбовці-контрактники.
Після обміну традиційними для таких зустрічей подарунками генерал-лейтенант Юрій Жадобін подякував командиру частини за теплу зустріч.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s