Рівненські призовники пішли до війська

Posted: 09.10.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
З Рівненської області на військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України відправилася перша команда призовників. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь представники Рівненської обласної державної адміністрації, духовенства, батьки і рідні призовників та інші гості.

 Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк зазначив, що під час призовної кампанії “Осінь-2013” до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Рівненщини буде направлено 270 юнаків. Зокрема, він акцентував, що це останній призов до Вітчизняного війська, хоча до інших силових структур продовжуватимуть набирати строковиків.
Варто зазначити, що до Збройних Сил України планується 120 строковиків, у внутрішні війська Міністерства Внутрішніх Справ – 130 військовослужбовців, а до Державної спеціальної служби транспорту – 20 юнаків.
Усі вони пройшли соціально-психологічні тести, медичну комісію та професійний відбір. З ними провели співбесіди старші команд – представники військових частин, де вони в подальшому проходитимуть строкову військову службу.
Святковий мітинг з нагоди першої відправки відкрив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк.
– Призов на строкову військову службу – це визначна подія у вашому житті, – зазначив у напутньому слові полковник Дмитро Оксенюк. – Місцеві органи державної влади, обласна державна адміністрація зробили все для того, щоб ви завжди з теплотою і вдячністю згадували її, були носіями тих гарних традицій, які живуть у наших Збройних Силах України.
З Божим благословенням на військову службу до юнаків звернувся настоятель храму Казанської Божої матері отець Юрій.
А по завершенню святкового мітингу призовникам, які визначені призовними комісіями як найкраще підготовлені до військової служби, вручили подарунки.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s