Військові музиканти звільнені в запас знову взялися за розучування маршів

Posted: 21.10.2013 by rmclviv in соціальна адаптація
Позначки:, ,

Сьогодні, у Львові, в 58 Будинку офіцерів відбулася презентація громадської організації «Оркестр ПрикВО». Під час брифінгу головний диригент та голова цього творчого новоутворення заслужений діяч мистецтв України, полковник у запасі Микола Орач акцентував увагу присутніх журналістів на тому, що ця організація є об’єднанням небайдужих військових музикантів-відставників до славетних традицій військово-музичного мистецтва.
–    Ми довго думали над тим, як себе назвати – було чимало думок. Та, врешті-решт ,прийшли до того, що необхідна обрати широко знану в Галичині назву – ПрикВО. Воно й справді так – хто не знає в Західній Україні цю абревіатуру славетного військового округу. «Оркестр ПрикВО» насправді об’єднує творчі особистості легендарних колективів – Оркестру штабу та Ансамблю пісні і танцю «ПрикВО», які були розформовані наприкінці 2012 року. Серед нас є Заслужені артисти України, які сьогодні працюють у Львівській Національній філармонії, Заслуженій академічній капелі України «Трембіта» та інших відомих колективах», – зазначив він.
Під час спілкування Микола Орач розповів про гастрольне минуле та плани на майбутнє.
–     Наші артисти відвідали з гастролями чимало країн, були й в Польщі, Німеччині, Данії, Нідерландах, Франції Італії, Іспанії, Швейцарії, Росії. Навіть зараз нам надходять пропозиції про виступи в якості представників українського оборонного відомства, але доводиться відмовляти…
За його словами основними напрямками діяльності є збереження та примноження традицій військово-музичного мистецтва, а також пропаганда здорового образу життя серед молоді, підтримка пенсіонерів-музикантів.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s