150 закарпатських “контрактників” побували в ролі … ресторанних критиків

Posted: 23.10.2013 by rmclviv in на шляху до професійного війська
Позначки:, ,

Днями, військовослужбовці-контрактники 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади 13 армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, які проходять військову службу в Мукачівському гарнізоні побували в якості… ресторанних критиків.
Як розповів заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Євген Бондар у проведенні контрольно-показової варки їжі взяли участь працівники ТОВ “Адмет-груп”, керівний склад підрозділів бригади та близько 150 військовослужбовців-контрактників, які виявили бажання скоштувати обідні страви у різноманітних варіаціях.
–     Перехід Збройних Сил, та, зокрема, військових частин бригади, на комплектування підрозділів «контрактниками» вимагає від керівного складу створення гідних умов служби, зокрема, й щодо харчування особового складу. Саме тому ми запропонували організації, яка готує їжу нашим  військовослужбовця розробити декілька варіантів обіднього меню та представити їх на розгляд. Нашу пропозицію вони підтримали і в межах бюджету «видали на стіл» шість видів I-х страв – різноманітні супи та розсольник, сім видів II-х страв з м’ясом, сім видів салатів. Після того, як наші «критики» скуштували запропоновані блюда кожен мав можливість висловити власну думку, яка, опосередковано, вплине в майбутньому на укладання оптимального та водночас різноманітного обіднього меню. Хочу додати, що бажаючих обідати у військовій частині після цього заходу значно побільшало, – зазначив підполковник Євген Бондар.
Слід додати, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу  військової служби за контрактом в Збройних Силах забезпечуються безоплатним обідом з розрахунку 45 відсотків добового набору продуктів. Якщо ж в них немає бажання обідати в частині то командирам військових частин дозволено виплачувати їм грошову компенсацію у розмірі вартості набору продуктів, який видається на приготування обіду.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s