«На Дмитра» на Львівщині відслужили молебень за «ліберійців» і «конголезців»

Posted: 11.11.2013 by rmclviv in 2013, Ознака часу
Позначки:, , , , , , , , ,

8 листопада 2013 року на Львівщині, у 7 окремому полку армійської авіації оперативного командування «Північ», де командиром є полковник Юрій Вербельчук, відбулась святкова літургія з нагоди храмового свята великомученика Димитрія Солунського.
Цікавим є те, що культова споруда була зведена за активного сприяння та на кошти військовослужбовців і місцевих жителів та освячена рівно 11 років тому – 08 листопада 2002 року. і на сьогоднішній день є місцем духовного виховання та збагачення військовослужбовців-авіаторів вертолітного полку.
Участь в молитві за військовослужбовців частини приймали священник отець Степан Потюк, отець Михайло Маслиган, отець Василь Попович та настоятель храму отець Ярослав Фабіровський.
Під час святкового Богослужіння та водосвятного молебня священнослужителі виголосили «многая і благая літа» всім військовослужбовцям, які служили, служать у військовій частині, ветеранам частини та працівникам ЗС України, а також воїнам-миротворцям, які на даний час виконують миротворчу місію у ДР Конго та Республіці Ліберія, та побажали здоров’я, непохитної віри та наснаги в нелегкій справі – служінні Батьківщині.
Зі слів заступника командира військової частини з виховної роботи підполковника Олега Поліщука, церква активно сприяє духовному збагаченню військовослужбовців частини. Допомагають духівники й у контексті миротворчої діяльності військових вертолітників, адже вже декілька місій поспіль у складі українських військових вертолітних загонів перебувають військові капелани, які здійснюють душпастирську роботу серед особового складу.
– Зв’язок із церквою – один з «містків» зв’язку із народом, родиною, Батьківщиною. Це розумієш, коли тривалий час перебуваєш у відриві від рідної домівки, – каже офіцер. – Тому у повсякденному житті та службі ми зберігаємо та підтримуємо духовні традиції українського війська.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s