Львівські десантники кличуть на контракт водіїв з категорією «С»

Posted: 13.11.2013 by rmclviv in Ознака часу, професійне військо
Позначки:,

На виконання завдання Міністра оборони України Павла Лебедєва з переходу комплектування підрозділів військових частин Збройних Сил України за контрактним принципом у 80-му окремому аеромобільному полку Високомобільних десантних військ з початку року призвано на цей вид служби 480 громадян.


За словами командира позаштатного вербувального підрозділу капітана Романа Сегейди лише за останні шість місяців аеромобільні підрозділи поповнили 275 молодих контрактників: «… на початку року здавалося, що поставлене завдання із залучення на контрактну службу майже нереально виконати, однак з кожним наступним місяцем ситуація почала вирівнюватися. І якщо за три літні місяці ми відібрали лише 48 юнаків, то лише з початку цього… вже 34. Одним словом, спостерігається стійка позитивна динаміка».
– Хочу також наголосити на тому, що в нашій військовій частині, на сьогоднішній день, немає жодного військовослужбовця строкової служби. Цієї осені ми урочисто провели додому останніх солдат-строковиків. Ми довго йшли до цього і зараз більше вісімдесят відсотків особового складу складають військовослужбовці-контрактники, – зазначив він.
Офіцер також розповів про те, що на цьому етапі основна увага звертається на залучення кандидатів-водіїв з категорією «С»: «… до речі, в частині маємо, наразі, близько ста п’ятдесяти спеціалістів цієї категорії». Також він відзначив плідну співпрацю, що проводиться спільно з військовими комісарами Волинського обласного та районних військових комісаріатів.
– Нещодавно я повернувся з відрядження, під час якого відвідав ряд районів області: Камінь-Каширський, Локачинський, Ратнівський, Старовижівський, Ківерцівський, Луцький, Любешівський район. Вірніше, спільно з військовими комісарами ми відвідали навчальні заклади професійно-технічного спрямування, в яких провели презентації військової служби за контрактом у Збройних Силах України, зокрема, у підрозділах Високомобільних десантних військ. В одному з них мені довелося розповідати про нашу службу групі зі 120 випускників курсу, які після завершення навчання якраз і матимуть категорії «С». От я їм і кажу: якщо ви усі прийдете до нас на контракт – це відразу ж зніме питання по набору спеціалістів з експлуатації та ремонту двигунів, автомобіля тощо. До речі, перша зарплатня в молодого контрактника вище зазначених спеціальностей складає 3050гривень, а після виконання п’яти стрибків, з січня наступного року вона збільшиться ще на 250 гривень.
Зрештою, саме з Волинської області до нас прийшло зараз 25 водіїв з категорією «С».
До речі, ще у березні місця поточного року до цієї військової частини було відібрано лише близько ста молодих людей, однак зараз ця цифра становить вже близько семиста військовослужбовців-контрактників. Всі вони відповідають певним критеріям: мають чітке розуміння, що служать в елітних війська українського війська, мають належні ділові якості, фізичну підготовленість, здатність до самовдосконалення, стійку психологічну підготовку. Власне, на них в найближчому майбутньому і будуватиметься професійні Збройні Сили України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s