У 58 Будинку офіцерів відбулася робоча нарада обласних ветеранських організацій

Posted: 15.11.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:,

У Львові, в 58 Будинку офіцерів відбулася робоча нарада обласних ветеранських організацій. В заході взяли участь представники десяти громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування, органів державної влади, міського самоврядування та заступник начальника Львівського гарнізону по роботі з особовим складом полковник Юрій Гусар.


Зустріч була насиченою і змістовною. Під час неї учасники обговорили ряд питань, які стосувалися життєдіяльності організацій ветеранів війни, надання соціальних  та медичного обслуговування ветеранів, життєдіяльності районних ветеранських організацій та інше.
Як зазначив голова зібрання – голова львівської міської ради організації ветеранів України Олександр Якович Грубий співпраця з органами влади має бути тісною та продуктивною.
–    Ми повинні знати проблеми кожного з членів наших організацій та сприяти поліпшенню їх соціального та медичного захисту, – зазначив він.
Також Олександр Якович наголосив на тому, що для вирішення нагальних питань ветеранських організацій необхідно активніше співпрацювати з представниками влади, військового гарнізону.
В свою чергу полковник Юрій Гусар подякував ветеранам за активну громадянську позицію та розуміння, закликавши до подальшої співпраці.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s