У 24-й окремій механізованій бригаді ОК «Північ», де командиром полковник Олександр Павлюк тривають заходи сезонного обслуговування військової техніки та озброєння, а також роботи щодо їхнього відновлення.


Під час підготовки до проведення відновлювальних та сезонних робіт на техніці відбулися інструкторсько-методичні заняття щодо особливостей організації ремонту та обслуговування, розгорнуті відповідні пункти, сформовані команди для проведення складних і спеціальних робіт. Особлива увага спеціалістів та військовослужбовців у ході інструктажів зверталася на беззаперечне дотримання мір безпеки та протипожежного захисту під час проведення робіт у парку.
Під час роботи на техніці, зокрема, військовослужбовці бригади проводять чергові технічні обслуговування, які включають у себе діагностику, контрольно-перевірочні, регулювальні та змащувальні роботи, перевірку і коректування щільності електроліту акумуляторних батарей і обслуговування передпускових рідинних обігрівачів, які дозволять запускати двигуни при низьких температурах повітря. Крім цього обслуговуються системи охолодження та гальмівні системи техніки. Зрозуміло, у цей час, незалежно від пробігу та сезонного обслуговування, проводиться чергове технічне обслуговування, яке включає в себе діагностику несправностей.
Лідерами у темпах виконання поставлених завдань є особовий склад 1-ї механізованої роти, де командиром капітан Валерій Левченко. До слова, цей військовий колектив укомплектований виключно військовослужбовцями військової служби за контрактом.
Завершальним етапом відновлювальних та сезонних робіт на техніці буде перевірка якості виконаних заходів. Для цього працюватимуть відповідні комісії.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s