Ветерани військової служби ЗС України та Словацької Республіки домовилися про співпрацю

Posted: 20.11.2013 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:, , ,

Нещодавно, в межах налагодження плідної співпраці із словацькими колегами, делегація Закарпатської обласної організації “Клуб 128 дивізії” відвідала розташування збройних сил сусідньої країни в місті Пряшів (Словацька Республіка, СР). Зустріч ветеранів військової служби відбулася в гарнізонному офіцерському клубі 2 механізованої бригади Сухопутних сил, а за її результатами було підписано  Договір про дружбу та співробітництво між Словацьким союзом військовослужбовців “Клуб Прешов” та українською делегацією ветеранів військової служби.


Варто зазначити, що підписання подібного документа назрівало вже давно, адже обидві організації не один рік проводять спільні зустрічі, беруть участь в заходах з увіковічення пам’яті загиблих воїнів Радянської та Словацької армій під час Карпатсько-Дуклянської наступальної операції (1944р.), Словацького національного повстання (1944р.) та інших культурно-масових акціях.
Під час зустрічі члени Ради “Клубу 128 дивізії” полковники запасу Олександр Звєздін, Олексій Чернов, підполковники запасу Олександр Мартинець та Валентин Лихольот ознайомили партнерів із досвідом роботи організації щодо соціально-правового захисту членів Клубу та соціальної адаптації військовослужбовців запасу.
Натомість керівник “Клубу Прешов” підполковник запасу Маріан Палаі розповів гостям про основні напрямки роботи організації з військовослужбовцями та членами їх сімей, визначив актуальні питання участі у міжнародному об’єднанні ветеранів військової служби “Євроміл” та ознайомив з експозицією та експонатами нештатного музею організації. Також члени Ради “Клубу Прешов” підполковники запасу М.Мараш та Л. Ваячович поділилися з присутніми своїми пропозиціями щодо активізації спільної роботи обидвох організацій під час підготовки та святкування 70 річниці визволення України та Словаччини від німецько-фашистських загарбників.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s