Міністр оборони Павло Лебедєв обговорив питання взаємодії з головою Рівненської облдержадміністрації Василем Берташем

Posted: 21.11.2013 by rmclviv in 2013, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , ,

В рамках робочої поїздки до Рівненського гарнізону Міністр оброни України Павло Лебедєв провів зустріч із головою обласної державної адміністрації Василем Берташем з питань розвитку інфраструктури на Рівненщині.

У заході також взяли участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана та тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник.

Під час зустрічі було обговорено питання взаємодії органів державної влади в області з командуванням новоствореного оперативного командування, обміну вивільнених військових містечок на квартири для сімей військовослужбовців та надання шефської допомоги військовим частинам Рівненського гарнізону.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ запевнив Павла Лебедєва, що органи державної влади сприятимуть у впроваджені ініціатив та завдань Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича щодо виконання програми реформування вітчизняного війська.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s