Тернопільщина: на 100% контрактна армія

Posted: 25.11.2013 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Усі військові частини та установи Збройних Сил України, які дислокуються на Тернопіллі повністю перейшли на військову службу за контрактом. Вільних вакансій для контрактників в області, наразі, немає.


Про це повідомив начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник Тернопільського обласного військового комісара з призову підполковник Олег Денисюк. За його словами відбір кандидатів на військову службу за контрактом з Тернопільщини тепер здійснюється у військові частини, що дислокуються на території інших областей держави.
– Зараз тернополяни висловлюють бажання служити переважно на Львівщині та Хмельниччині. Проте є й такі, які бажають проходити службу за контрактом і у Військово-Морських Слах ЗС України в Криму, – зазначив підполковник Олег Денисюк.
Офіцер також наголосив, що для представників військових комісаріатів робота щодо залучення громадян до військової служби за контрактом вважається пріоритетним завданням в ході реформування Збройних Сил України. З метою пропагування професійного війська в області проводяться різні рекламно-агітаційні акції таінформаційно-роз’яснювальні заходи. Окрім того, спільно з представниками обласного центру зайнятості офіцери військкомату проводять “Ярмарки вакансій”, куди залучають громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості, та виявили бажання до проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.
Планується, що до кінця року з Тернопільщини відберуть ще близько 200 громадян, які укладуть контракт із вітчизняним оборонним відомством.

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s