На базі 124-го об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України полковника Валерія Копішинського розпочалося дводенне інструкторсько-методичне заняття з організації службової діяльності в новій організаційно-штатній структурі. Участь в ньому беруть заступники командира об’єднаного центру забезпечення, начальники відділів та відділень, начальники воєнізованих і сторожових охорон.  На заході присутній та здійснює загальне керівництво перший заступник начальника Тилу Збройних Сил України полковник Лендар Харахаліль.


– Необхідність таких занять насправді назріла давно, – розповів на початку лекційних годин полковник Лендар Харахаліль. – Справа в тому, що відповідними рішеннями оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України було визначено оптимальну структуру частин забезпечення життєдіяльності українського війська. Відповідно до нього частку окремих військових колективів в Західному регіоні нашої держави було вирішено реформувати таким чином аби вони влилися до одного, але  значного потужнішого, власне –  до 124-го об’єднаного центру забезпечення. Насправді, сьогодні в житті цієї військової частини унікальна подія – перший службовий день у новій іпостасі.
Також ми сподіваємося, що цей захід сприятиме виробленню єдиного алгоритму дій щодо здійснення повсякденної діяльності усіх, без винятку, ланок, нової структури, вирішенню поточних проблемних питань пов’язаних з ліквідацією одних структур та створенням  інших, а також сподіваюся на те, що офіцери налагодять міцні товариські та робочі стосунки між собою, адже тепер їм відтепер доведеться працювати в єдиному тандемі.  Ще буде здійснено перевірку спроможності  управління військової частини керувати підрозділами під час виконання поставлених завдань. Удосконалимо навички керівного складу приймати обґрунтовані рішення та своєчасно ставити завдання підпорядкованим підрозділам, оперативно реагувати на зміни в обстановці
Хочу наголосити на тому, що всі заходи з оптимізації наших військових колективі пройшли відповідно до чинного законодавства і всі офіцери, які підпадали під переміщення вже отримали нові посади, а працівники Збройних Сил України, яких, нажаль, довелося скоротити – поставлено на облік в обласних, міських та районних Центрах зайнятості, також їм були проведенні необхідні у таких випадках виплати.
А ще у своєму виступі перед особовим складом я обов’язково акцентуватиму увагу на тому, що залишилися найкращі представники нашої професії і відтепер необхідно виконувати свої функціональні обов’язки зі ще більшою відповідальністю – адже тепер немає «свого» і «чужого» – є одна спільна справа, один командир та чіткі вказівки на здійснення подальшої роботи, – зазначив полковник Лендар Харахаліль.
Під час першого навчального дня відбулося представлення посадових осіб 124-го об’єднаного центру забезпечення учасникам заняття,  заслуховування командирів військових частин  про виконання заходів розформування. Зокрема, своїми напрацюваннями поділилися начальник закарпатського відокремленого відділу пально-мастильних матеріалів 124-го ОЦЗ підполковник Іван Мельник та заступник начальника хмельницької філії майор Володимир Мокряк. Вони детально охарактеризували стан справ, що склався у підпорядкованих підрозділах в період оптимізації, зупинилися на проблемних моментах та дали відповіді на всі уточнюючі запитання вищого військового керівництва.
Крім цього, відбулася низка практичних занять з організації та проведення заходів бойової підготовки відповідно до стандартів підготовки у новій організаційно-штатній структурі 124-го ОЦЗ, організації внутрішньої та чергової служби, виконання заходів розпорядку дня, утримання об’єктів військового господарства частини (приміщень підрозділу, організації зберігання, видачі та перевірки стану матеріально-технічних засобів, дій особового складу добровільних пожежних дружин під час виникнення пожежі на технічній території військової частини.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s