З початку року більше 200 жителів Рівненщини обрали військову службу за контрактом

Posted: 26.11.2013 by rmclviv in 2013, на шляху до професійного війська
Позначки:, ,
Про військову службу за контрактом молоді люди найчастіше дізнаються під час заходів рекламно-пропагандистської роботи, яку активно проводять офіцери та працівники Рівненського обласного військового комісаріату, об’єднаних районних та міських військкоматів.

– Ми проводимо цілий комплекс рекламування військової служби у Збройних Силах за контрактом. За рік відбулося близько 120 зустрічей з вихованцями навчальних закладів області, майже сотня заходів у центрах зайнятості та 500 виступів у сільських та селищних радах. З початку року посадові особи військових комісаріатів області 18 разів виступали для газет, 15 разів – по радіо і телебаченню, – повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Рівненського облвійськкомату підполковник Петро Івасюк.

– Ми організовуємо також власні акції й проекти. Зокрема, проводимо День військовозобов’язаного, де інформуємо молодь про перспективи проходження військової служби за контрактом. Під час Всеукраїнського дня “Ярмарок вакансій” роз’яснюємо безробітним громадянам про можливості працевлаштування у Збройних Силах України на посадах рядового, сержантського, старшинського складу, – додав офіцер.

Військовий комісар Рівненського обласного комісаріату полковник Дмитро Оксенюк відзначає, що з початку року найкраще з поставленими завданнями впоралися Гощанський і Млинівський районні військкомати. Загалом же з початку року 211 жителів Рівненщини було відібрано для проходження військової служби за контрактом у частинах різних родів військ по всій території України, і ще 12 знаходяться у резерві.

Варто зазначити, що у військових частинах Рівненської області залишаються вакантними ще близько 60 посад рядового і сержантського складу.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s