Днями на Львівщині, у «Бреславському» окремому полку армійської авіації оперативного командування «Північ», де командиром є льотчик-снайпер полковник Юрій Вербельчук, відбулись польоти екіпажів вертольотів Мі-8 та Мі-24. Відповідно до програми занять, польоти відбувалися як у день, так й вночі.
Метою цього практичного тренування було відновлення льотним складом втрачених навичок, а також – подальше просування екіпажів гвинтокрилих машин, особового складу наземних відділів та служб за курсом бойової підготовки армійської авіації.
Серед виконаних екіпажами льотних завдань найбільш складною вправою була вправа «Політ на майданчик обмежених розмірів поза аеродромом з виконанням рятувальних робіт з режиму висіння над сушею вночі».


Виконуючи цю вправу у темну пору доби, командири екіпажів підполковник Валентин Панасюк, підполковник Олександр Соломаха, підполковник Максим Федоров та капітан Денис Трішин, у режимі зависання над землею, імітували спуск члена пошуково-рятувальної команди до уявної зони рятування. Наступним елементом вправи було підняття з цієї зони людей, предметів, вантажів та переміщення їх у безпечне місце.
Зі слів заступника командира полку з виховної роботи підполковника Олега поліщука, польотні завдання були виконані на відмінно і особовий склад окремого полку армійської авіації і надалі готовий до подальшого чергування в системі пошуково-рятувального забезпечення України. Екіпажі готові до дій у екстремальних умовах вдень та вночі.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s