У рівненських військових хочуть забрати будинок , що планується під службове житло

Posted: 03.12.2013 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , ,
Будівля колишнього гарнізонного дитячого будинку у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, що планується під переобладнання на службове житло для сімей військовослужбовців, стала предметом спору між Міноборони та приватним вищим навчальним закладом «Європейський університет».

Понад 20 квартир можуть недорахуватися черговики військових частин Рівного, якщо господарський суд Рівненської області суд, чергове засідання якого відбудеться 3 грудня о 12:30, визнає за Євроуніверситетом право власності на будівлю.
Варто зазначити, що у цьому військовому містечку з 2000 по 2012 рік функціонувала рівненське відділення навчального закладу. З 1 січня 2012 року у зв’язку із закінченням терміну дії оренди та неналежним виконанням договірних зобов’язань військові розірвали договір. Але протягом часу експлуатації орендар проводив ремонтно-будівельні роботи, через витрати на які тепер претендує на частку в ласій будівлі у самому центрі Рівного.
І хоча у попередніх судових розглядах Феміда була на боці людей в одностроях, офіцери бояться, що приватна установа зможе забрати у них квадратні метри. А будівля, до слова, вже має ознаки чотириповерхового житлового будинку, у ступені високої готовності до переобладнання під житло.

Коментарі
  1. rmclviv коментує:

    Треба в таких питаннях виявляти принциповість! Бізнесюк має боятись, що армійські юристи залишать його без штанів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s