Президентський оркестр подарував рівненським військовим свято

Posted: 04.12.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , , ,

Подарунком з нагоди відзначення 22 річниці Збройних Сил України для військовослужбовців Рівненського гарнізону став виступ Національного президентського оркестру. На запрошення тимчасово виконуючого обов’язки командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенанта Ігоря Колесника у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся концерт солістів, артистів та музикантів творчого колективу.

– Під патронатом Міністра оборони України Павла Лебедєва з нагоди 22 річниці Вітчизняного війська оркестр проводить концертний тур, – зазначив директор Національного президентського оркестру, заслужений діяч мистецтв України полковник Іван Москаленко. – Рівненщині передували виступи в Старокостянтинові та Києві. До репертуару входять відомі пісні Другої світової війни, популярні українські твори, народні композиції.

Варто зазначити, що цей концерт також приурочено 70-річчю визволення України та Всеукраїнській естафеті пам’яті “Слава визволителям України”. За словами полковника Івана Москаленко, Національний президентський оркестр з концертним туром відвідує усі обласні центри України відповідно до хронології їх визволення. Естафету розпочато у лютому з Луганська і закінчиться вона у жовтні наступного року в Ужгороді.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s