У Яворівському гарнізоні відбулася культурно-мистецька акція львівських артистів

Posted: 04.12.2013 by rmclviv in 2013, Знаменні події, свята
Позначки:, , , , , , , , , ,

У гості до військовослужбовців 24 окремої механізованої бригади ОК «Північ» завітали артисти гурту «Вишиванка» Львівської обласної філармонії. Проведення цієї культурно-мистецької акції стало можливим за сприяння працівників 58 Будинку офіцерів Міністерства оборони України. Львівські артисти підготували для військовослужбовців концертну програму, аби привітати особовий склад Яворівського гарнізону із 22-ю річницею Збройних Сил України. Під час концерту прозвучали відомі шлягери українських композиторів та виконавців, такі, як «Пшеничне перевесло», «Червона рута».


Але основною подією у програмі стало «солдатське караоке». Справа в тім, що артисти не обмежились лише власними виступами, але й активно залучали до участі солдатів. Зокрема, ведучий свята, керівник гурту «Вишиванка» Володимир Думич запропонував провести бліц-конкурс на виконання солдатами українських народних пісень. Правила, за якими змагалися між собою бійці були взяті із відомого вокального теле-шоу «Караоке на майдані»: зал оплесками обирав найкращих співаків та всіляко підтримував тих, хто змагався на сцені. До слова, усі вокалісти були заохочені призами та пам’ятними медалями. А переможець «солдатського караоке» солдат Андрій Кльоцко отримав ще й великий торт.
– Своєю перемогою у конкурсі я завдячую підтримці товаришів, – відзначає солдат Андрій Кльоцко. – Адже на сцені були хлопці й більш музично обдаровані. Головний приз – торт, звичайно, скуштуємо усім підрозділом. До слова, у війську я нещодавно. Призваний на строкову службу восени цього року. Днями завершив первинну військову підготовку, склав Військову присягу й очікую розподілу у підрозділ. Мрію потрапити до розвідувальної роти бригади.
Керівник гурту «Вишиванка» Львівської обласної філармонії Володимир Думич розповів, що артисти не у перше є гостями у війську. Колектив вже виступав перед особовим складом військових частин Львівського гарнізону, організовували концерти на Міжнародному центрі миро творчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Він відзначив, що у військовому середовищі завжди прихильно ставились до української пісні, тому колектив й надалі буде продовжувати співпрацю з армією.
Зі слів заступника командира 24омбр з виховної роботи підполковника Дениса Сохацького, подібні заходи допомагають згуртувати колектив.
– Концерт, який підготували артисти гурту «Вишиванка» та 58 Будинку офіцерів був інтерактивним, – відзначив офіцер. – Подібний формат культурно-масового заходу дозволяє згуртувати колектив. Ба більше, у ньому брали участь солдати, які тільки-но склали Військову присягу. І це, фактично, їхній перший вихідний день, після напруженого навчання і роботи. А хлопцям-строковикам належить служити разом ще рік. А значить, через спільне проведення культурного заходу закладаються основи здорових взаємовідносин у колективі. Я вдячний львівським артистам за допомогу, за чудовий концерт і за позитивні враження, які отримали наші солдати.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s