Напередодні 22-річниці Збройних Сил України 80-ту окрему аеромобільну бригаду Високомобільних десантних військ, де командиром полковник Віктор Копачинський відвідали учні загальноосвітніх шкіл міста та районів області. Захід відбувся в межах проведення акцій військово-патріотичного, культурно-просвітницького спрямування та популяризації військової служби за контрактом серед молоді.
Під час інтерактивного «Уроку мужності» 111 школярів віком від 12 до 16 років під опікою тимчасово виконуючого обов’язки заступника командира бригади з виховної роботи майора Ігоря Бороздюка детально ознайомилися з історією, перспективами та інфраструктурою військової частини.
Зокрема, вони відвідали розташування десантної роти, побачили умови проживання військовослужбовців-контрактників, побували на занятті з вогневої підготовки, під час якого вони мали змогу взяти до рук зразки штатної стрілецької зброї.
Відвідавши їдальню та скуштувавши армійський обід школярі оглянули експозицію Воєнно-історичного музею 58 будинку офіцерів (музей ПрикВО), а потім на них чекало заняття з основної для десантника дисципліни – повітряно-десантної підготовки. Для деяких з них воно стало особливим, адже на запрошення військових вони виконали свій перший стрибок… щоправда лише з шестиметрового імітаційного макету військово-транспортного літака.
Варто зазначити, що акцію було організовано за активного сприяння львівського осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас».
Як розповів її голова Роман Тупий керівництво шкіл та командування частини радо підтримало ініціативу військових, які і в запасі, залишаються в строю.
–     У своїй діяльності ми намагаємося залучити до знайомства з військовими якомога більшу кількість учасників. От і сьогодні, ми привезли до десантників учнів СЗШ №36 м.Львова та шкіл №1 та №2 з м.Миколаєва Львівскої області.
Переконаний в тому, що ці діти після повернення до своїх класів будуть із захопленням розповідати про день проведений в армії. Власне, наше завдання якраз є полягає в тому аби показати молоді на прикладах усі аспекти військової служби. Гадаю сьогодні нам це вдалося.
Після завершення відвідин школярі подякували військовим за гостинність, а дехто серйозно задумався над тим, як потрапити на військову службу за контрактом до цієї елітної військової частини.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s