Уроки мужності для рівненської молоді

Posted: 05.12.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , ,

Понад 200 учнів рівненського вищого професійного училища №1 побували в гостях у особового складу 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку.

Своє перше знайомство з військовою частиною учні розпочали із казарми. Їм показали світлицю та зразки зброї, як сучасні, так і ті, якими кували перемогу в роки Другої світової війни. Оглянувши солдатські апартаменти, гості попрямували до кімнати бойової слави, де ознайомилися з історією військової частини. В парку бойових машин молоді люди побачили техніку зв’язку.

– Такі заходи дозволяють популяризувати армію серед підростаючого покоління і переконати потенційних захисників Вітчизни у тому, що нині служити – престижно, – зазначив заступник командира полку з виховної роботи підполковник Віктор Коліда.

Погоджується зі словами офіцера і викладач предмету “Захист Вітчизни” Петро Луцюк. Він переконує, що його вихованці лишилися задоволеними, адже одна справа – слухати про військову службу, а зовсім інша – побачити все на власні очі.

Дехто з учнівської молоді навіть задумався про перспективу стати військовослужбовцем військової служби за контрактом. Хлопці цікавилися грошовим утриманням, соціальними гарантіями та умовами служби в 55 окремому лінійно-вузловому полку зв’язку.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s