Один на один про армію

Posted: 06.12.2013 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!, Знаменні події, свята
Позначки:, , , ,

З нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник взяв участь у ефірі програми «Один на один» на телеканалі Рівненської обласної державної телерадіокомпанії.

Командувач новоствореного органу управління поспілкувався з ведучим програми журналістом Михайлом Чубаєм і розповів телеглядачам про здобутки вітчизняного військового відомства за 22-річну історію та державну комплексну програму реформування Збройних Сил України на 2013 – 2017 роки.

 – Професійне свято для кожної організації є хорошим рубежем, коли потрібно зупинитися на хвильку і підсумувати здобутки та прорахунки й визначити пріоритети на майбутнє, – відзначив Ігор Іванович. – Збройні Сили – це як дзеркальне відображення нашого суспільства. Ми маємо усі ті досягнення і проблеми, що й решта українського суспільства. Завдяки виконанню ініціатив і вказівок Президента України та наказів Міністра оборони й начальник Генерального штабу Збройні Сили переживають процес якісного реформування. Ми переходимо від кількості керівних органів до пріоритету бойових частин. Також, значно піднято грошове забезпечення військовослужбовців та виконуються соціальні гарантії.

Генерал-лейтенант Ігор Колесник наголосив, що поступово вирішується питання із забезпеченням житлом військовослужбовців, якісний відбір особового складу на військову службу за контрактом. Під час ефіру генерал-лейтенант Ігор Колесник звернув увагу на розроблену програму переобладнання вивільнених казарм під гуртожитки для військовослужбовців військової служби за контрактом. Також, наступного року планується розпочати будівництво понад 240 повноцінних квартир для військовослужбовців. Планується, що за умови планового стабільного фінансування у 2015-2016 роках житлове питання для людей в одностроях у Рівному буде вирішено.

Окрім тем реформування і фінансування, у студії піднялися питання навченості військ. Зокрема, у програмі увагу було приділено нарощуванню обсягів бойової підготовки.

Так, зі слів тимчасово виконуючого обов’язки командувача, підготовка військовослужбовців також зазнала значних змін і відповідає вимогам щодо реагування на сучасні загрози. За останній рік підпорядковані частини зробили значний крок у професійному зростанні. За участі військовослужбовців ОК «Північ» було проведено велику кількість навчань різного рівня, вінцем яких стало підсумкове навчання за 2013 рік.

– Частини отримали неоціненний досвід. Ми побачили, що у нас розроблена хороша система управління військами, налагоджений зв’язок, взаємодія родів військ працює як годинниковий механізм. Тобто, ми готові до викликів сьогодення.

Під кінець програми Ігор Іванович подякував усьому особовому складу підпорядкованих військових частин за їхню службу, роботу та відданість Вітчизні, також він привітав усіх військовослужбовців, їх рідних і близьких та телеглядачів зі святом.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s